Ваші відгуки

Ваші відгуки

Displaying results 6 to 10 out of 60
 

Виктория, 19.05.2017 17:28

Добрый вечер! Хочу поблагодарить Юлию, за проделанную работу. От сотрудничества с вами только позитивные эмоции. В магазине очень большой ассортимент.

 

Евгения , 19.05.2017 17:05

В магазине на Большой окружной 4 Киев, покупали:плитку,ламинат, сантехнику, душевую кабину,мебель в ванную комнату, двери. Очень компетентный персонал. В магазине действуют акции и скидки,цены адекватные. Заказали, оплатили, оставили телефон прораба и всё.! Никаких головняков ! Всё курировала Юля)) Я в восторге, всё чётко, профессионально. Юличка, спасибо вам большое!

 

Василь, 13.03.2017 19:22

Дякуємо працівникам за обслуговування,кваліфікований персонал,особливо дизайнер,яка відповідає займаній посаді!!!дякуємо!!!

 

Ирина, 12.12.2016 21:33

Большое спасибо вашему магазину! Очень приятный и вежливый персонал! Спасибо за вашу работу, вы на высоте. Спасибо за скидки постоянным покупателям и терпение. Большая благодарность консультантам Максиму и Владимиру за их помощь в возврате и замене товара. А также дизайнерам за их работу. Желаю сети магазинов дальнейшего процветания поддерживать уровень сервиса.

 

Наталія Шульж, 05.12.2016 17:52

Сьогодні я вкотре здійснила покупку у Лео кераміці. Як і зазвичай, обрала магазин, що знаходиться у м. Львів, по вул. Городоцькій 172. І спробую пояснити, чому я купую саме у Лео Кераміці, і саме в цьому магазині.
Тут надзвичайно уважний і ввічливий персонал, скажу більше, працівники - справжні фахівці своєї справи. Висловлюю вдячність керівнику магазину - пані Роксолані за лояльність до клієнтів. Також вдячна менеджеру Чепурко Володимиру за вкотре надану якісну консультацію та допомогу у всіх питаннях, а також за приємний бонус у вигляді новорічної знижки для постійного клієнта. Дякую також дизайнеру Лотоцькій Марії за приділений час, гарні поради, терпіння і ввічливість ;). Бажаю всьому колективу Лео кераміки, що на вул. Городоцька, багато задоволених клієнтів, успішних продажів і кар'єрного зростання.

 
 

Залишіть свій відгук

Adding an entry to the guestbook