Ваші відгуки

Ваші відгуки

Результати 16 - 20 з 59
 

Надя, 26.12.2015 23:17

Знає кожен Новий Рік, щастя всім вінчує,
Ну а Лев у Новий рік, знижки всім дарує.
Хто до Лева завітає , той не прогадає
Бо в Франківську він усім подарунок має.

 

оля, 24.12.2015 15:10

Ура!!!!!!!!!!!!!
Я щойно виграла айфон 6 вже навіть маю його на руках.І досі не можу повірити!Клас!!!!!!!!!!!!
І плитку хорошу придбала та ще й телефончик крутий отримала!!!Дякую всім продавцям Леокераміки в Червонограді Ви справжні професіонали своєї справи ,дякую за хороший настрій та позитив який я сьогодні оримала!Ви супер!!!!!!!!!!!!!!

 

Ярослав, 01.12.2015 10:00

Все гарно, і плитка яка хочеш, і сантехніка, і дівчатка дизайнять професійно. Але як, поясніть, можна в 21-му столітті не мати терміналу для безготівкового розрахунку, га? (Львів)

 

Оксана, 22.11.2015 09:33

Доброго дня! Дуже задоволена роботою магазину Лео Кераміка в м.Івано-Франківськ... Команда магазину допомогла підготувати дизайн ванної кімнати та підібрати плитку, взагалі-дуже приємні люди... Дякую за великий асортимент товару та прекрасне відношення.

 

Оксана, 21.11.2015 21:28

Якщо ви шукаєте щось для ремонту із "родзинкою" - вам у Леокераміку! Асортимент по іспанській плитці найкращий у Луцьку (знаю, що кажу, бо обійшла УСІ спеціалізовані магазини в місті). Фуга і силікон хорошої якості тут же. Крім того,коли в процесі ремонту моєї квартири внеслися деякі корективи і довелось дозамовляти плитку, то мені довезли ІЗ САМОЇ ІСПАНІЇ ДВІ ШТУКИ!!! Це для магазину не стало проблемою. Ну і хочу подякувати менеджеру Ані, яка не тільки зрозуміла мої непрості запити, правильно націлила на вибір плитки, а ще й допомогла у виборі кольору кухонних меблевих фасадів! Цього вона взагалі могла й не робити, бо це вже не сфера її діяльності. Післяремонтною картинкою кухні, ванної і туалетної кімнат я ДУЖЕ задоволена! Тому дякую Леокераміці, яка задовільняє смаки таких вибагливих і нудних клієнтів, як я!

 
 

Залишіть свій відгук

Adding an entry to the guestbook
CAPTCHA image for SPAM prevention