Ваші відгуки

Ваші відгуки

Displaying results 26 to 30 out of 66
 

Оксана, 22.11.2015 07:33

Доброго дня! Дуже задоволена роботою магазину Лео Кераміка в м.Івано-Франківськ... Команда магазину допомогла підготувати дизайн ванної кімнати та підібрати плитку, взагалі-дуже приємні люди... Дякую за великий асортимент товару та прекрасне відношення.

 

Оксана, 21.11.2015 19:28

Якщо ви шукаєте щось для ремонту із "родзинкою" - вам у Леокераміку! Асортимент по іспанській плитці найкращий у Луцьку (знаю, що кажу, бо обійшла УСІ спеціалізовані магазини в місті). Фуга і силікон хорошої якості тут же. Крім того,коли в процесі ремонту моєї квартири внеслися деякі корективи і довелось дозамовляти плитку, то мені довезли ІЗ САМОЇ ІСПАНІЇ ДВІ ШТУКИ!!! Це для магазину не стало проблемою. Ну і хочу подякувати менеджеру Ані, яка не тільки зрозуміла мої непрості запити, правильно націлила на вибір плитки, а ще й допомогла у виборі кольору кухонних меблевих фасадів! Цього вона взагалі могла й не робити, бо це вже не сфера її діяльності. Післяремонтною картинкою кухні, ванної і туалетної кімнат я ДУЖЕ задоволена! Тому дякую Леокераміці, яка задовільняє смаки таких вибагливих і нудних клієнтів, як я!

 

Василь, 18.11.2015 13:56

Добрий день. Дуже задоволена роботою саме Вашого магазину Лео Кераміка в м.Чернівцях,у вас дуже приємні ціни,якість просто супер...Команда магазину взагалі-дуже приємні люди,з якими хочеться спілкуватись і замовляти все більше і більше..Замовляю не перший раз,продавці-консультанти вміють порадити і допомогти з вибором. Дуже дякую власникам магазину за великий асортимент товару плитки і сантехніки,і за прекрасне відношення.

 

Юрій, 30.10.2015 20:38

Доброго вечора, завітали до магазинуЛеокераміка в місті Луцьк,порадила знайома..і відразу порекомендувала звернутись до Оксани чорнявої..)))кажу як є скупились на повну на душеву,ванну,коридор,кухню,ще й в зал вмовила взяти плитку..підібрала всю сантехніку...меблі в ванну...дівчина реально має хист до всього..я навіть закомплексував як мужик..))))бо я того не знаю що вона..тому велике дякую цій маленькій дівчині!!!В нас вже були друзі і їм дуже все сподобалось!!!Магазину зачьот.Доречі в Вас ГАРНІ ціни та окремо хороші знижки!!!Всім рекомендую Леокераміку в Луцьку,бо сам не місцевий і чорненьку Оксану-вона профі в своїй справі!!!

 

Оксана, 27.10.2015 09:36

Були в "Лео кераміка" в Калуші. Купили нову квартиру, тому закуповувалися по максимуму. Приємно вразив асортимент: можна знайти все. Зрештою вибрали плитку в ванну, туалет, кухню, коридор. Меблі й плитку у ванну кімнату й саму ванну підбирав консультант за допомогою дизайнерської програми на комп'ютері. Ми лиш озвучували свої побажання. Тоді консультанти від нас натерпілись, бо n-ну кількість разів бігали на склад у перевірці наявності товару, носилися з раковиною, аби ми лиш підібрали під неї меблі. І все з жартами й посмішкою. Зрештою, ми скупили в них майже на весь ремонт у квартирі, навіть те, чого не розраховували купувати. Наприклад, ламінат у дві кімнати. Вміють вони вмовляти). Доставили куплене цілим, надійно запакованим. Дякуємо "Лео Кераміці".

 
 

Залишіть свій відгук

Adding an entry to the guestbook