Ваші відгуки

Ваші відгуки

Displaying results 26 to 30 out of 60
 

Віоріка, 09.10.2015 07:05

Добрий день, я дуже задоволена Вашим магазином, дуже професійно працюють продавці, які знають асортимент плитки, завдяки їм я знайшла те , що буде прикрашати і нагадувати про Ваш магазиню Вдячна Вам за все.

Нехай процвітає Ваш магазин
клієнтів багато щоб було завжди
Вибір великий плитки тут є
вибрала те , що мені по душі
Продавці працюють добре
знають весь асортимент
І звичайно є дизайнер
зробить Вам безплатну ванну.
Щоби знати як то буде
і з вибором плитки легше буде.
Вдячна Вам за цю турботу
і тепер ремонтом я довольна буду.
Отже всім рекомендую я,
Лео Кераміку в Чернівцях.

 

Покупець, 08.10.2015 18:55

Лео Кераміка гарна фірма, асортимент плитки великий, це м.Чернівці довго думала яку плитку вибрати та продавці допомогли, працюють добре, витримка є, допоможуть з вибором любої плитки. вдячна і директору за таку турботу)))

 

Наталя, 27.09.2015 17:09

Вибирали керамічну плитку і перейшли всі стрийські магазини, зупинились на вашому. Вибір шикарний, асортимент відрізняється від інших магазинів такого типу. Продавці уміло продають, а поради дають дуже корисні, одним словом, ми свій дизайн переробили кардинально. А результат просто супер. Дякуємо!!!! РЕКОМЕНДУЄМО

 

, 18.09.2015 09:10

Вітаю,
Планували робити ремонт ванної кімнати. Довго шукали керамічну плитку для цього у різних торгових точках, але все ж зупинились на ЛеоКераміці (Дрогобич).
Великий вибір, шикарна плитка і неймовірно позитивні і професійні працівники.
Самі задоволені. Рекомендуємо іншим купувати саме у ЛеоКерамці (Дрогобич)

 

Наталя, 18.09.2015 08:42

Вирішили оновити ванну кімнату. Підійшла до цього дуже прискіпливо - все ж ремонт не на один рік. Обійшли з чоловіком всі магазини у Дрогобичі.
Проте, зупинились саме на Лео Кераміці, тому що мало того, шо тут великий вибір плитки і постійно оновлюються колекції та пропозиції, ще й тут найбільше вразив сервіс та професіоналізм команди. Особливо, сподобався молодий привітний чоловік (пізніше з’ясувалось, шо це їхній директор) бачив, що ми з чоловіком довго вибираємо і дискутуємо - підійшов і так легко, і просто все розказав, показав і підказав, що вибір зробився сам собою. Кінцевим результатом дуже задоволені, тішимось не перетішимось)))
Будемо робити ремонт в кухні – по плитку тільки до вас

 
 

Залишіть свій відгук

Adding an entry to the guestbook