Ваші відгуки

Ваші відгуки

Displaying results 31 to 35 out of 60
 

Ярослав, 16.09.2015 08:42

В цілому непоганий магазин. Ціни на деякі позиції відрізняли від конкурентів на 20 відсотків в меншу сторону. В магазині у Пасіках сподобалося працювати з продавцем на ім'я Назар - справив враження професійного продавця який хоче допомогти а не впарити. На жаль мені здається там не всі такі

 

Любомир, 10.09.2015 09:11

Тривалий час обирали плитку. Здавалось би магазинів відповідних багато, асортимент широкий, але щось обрати на свій смак ніяк не вдавалось. Аж тут на якійсь маршрутці побачив рекламу нового магазину в Івано-Франківську. Прийшов і був приємно здивований: простір, вибір, приємний персонал. Особливе дякую Юлі. Спокійна, врівноважена, ввічлива і дуже терпляча Допомогла у виборі, порадила гарну мозаїку, правильно все розрахувала. Бажаю і в подальшому тримати такий рівень обслуговування!

 

Ігор, 10.09.2015 04:54

В Лео Керміці на Пасіки-Зубрицких дуже професійний продавець Ірина, і все гарненько обрати помогла і про акцію розповіла і весь час була у русі від клієнта до клієнта, приємна, опрятна, 5+ їй!)

 

Тетяна, 08.09.2015 11:02

Якщо ви хочете оригінальний та сучасний інтер'єр,то Лео-Кераміка гарантує Вам релізацію мети!ми,у м.Стрий,дуже задоволені асортиментом та продавцями-консультантами,які завжди порадять та підберуть те,що вам необхідне.окрема подяка за вашу витримку:) мрії здійснюються у Лео-Кераміці!

 

Петро, 02.09.2015 14:57

Будую будинок для себе та сімї будівництво вже триває понад рік (в печінках все це) . Шукав для себе щось не звичне не так як у всіх .
Знайомий порадив завітати в новий магазин в м. Чернівці .
Чесно скажу був здивований величезним асортиментом керамічної плитки та сантехніки .
Зробив не мале замовлення + отримав гарну знижку!
Тут дійсно люди як в нас на базарі - вміють торгуватися)
Раджу відвідати! думаю не тільки мене такий приємний підхід був !

 
 

Залишіть свій відгук

Adding an entry to the guestbook