Ваші відгуки

Ваші відгуки

Displaying results 31 to 35 out of 66
 

Марія, 24.10.2015 18:44

Доброго дня,купувала в Вашому магазині плитку та сантехніку на два санузла...дуже сподовався великий асортимент товару..але окремо хочу подякувати старшому продавцеві Оксані..дуже швидко та професійно мені все підібрала..в неї хороша школа знань про товар.Хочу побажати Вам побільше таких професіоналів,та процвітання Вашій фірмі!Оксана,дякую Вам!!!

 

Віоріка, 09.10.2015 07:05

Добрий день, я дуже задоволена Вашим магазином, дуже професійно працюють продавці, які знають асортимент плитки, завдяки їм я знайшла те , що буде прикрашати і нагадувати про Ваш магазиню Вдячна Вам за все.

Нехай процвітає Ваш магазин
клієнтів багато щоб було завжди
Вибір великий плитки тут є
вибрала те , що мені по душі
Продавці працюють добре
знають весь асортимент
І звичайно є дизайнер
зробить Вам безплатну ванну.
Щоби знати як то буде
і з вибором плитки легше буде.
Вдячна Вам за цю турботу
і тепер ремонтом я довольна буду.
Отже всім рекомендую я,
Лео Кераміку в Чернівцях.

 

Покупець, 08.10.2015 18:55

Лео Кераміка гарна фірма, асортимент плитки великий, це м.Чернівці довго думала яку плитку вибрати та продавці допомогли, працюють добре, витримка є, допоможуть з вибором любої плитки. вдячна і директору за таку турботу)))

 

Наталя, 27.09.2015 17:09

Вибирали керамічну плитку і перейшли всі стрийські магазини, зупинились на вашому. Вибір шикарний, асортимент відрізняється від інших магазинів такого типу. Продавці уміло продають, а поради дають дуже корисні, одним словом, ми свій дизайн переробили кардинально. А результат просто супер. Дякуємо!!!! РЕКОМЕНДУЄМО

 

, 18.09.2015 09:10

Вітаю,
Планували робити ремонт ванної кімнати. Довго шукали керамічну плитку для цього у різних торгових точках, але все ж зупинились на ЛеоКераміці (Дрогобич).
Великий вибір, шикарна плитка і неймовірно позитивні і професійні працівники.
Самі задоволені. Рекомендуємо іншим купувати саме у ЛеоКерамці (Дрогобич)

 
 

Залишіть свій відгук

Adding an entry to the guestbook