Ваші відгуки

Ваші відгуки

Displaying results 36 to 40 out of 66
 

Наталя, 18.09.2015 08:42

Вирішили оновити ванну кімнату. Підійшла до цього дуже прискіпливо - все ж ремонт не на один рік. Обійшли з чоловіком всі магазини у Дрогобичі.
Проте, зупинились саме на Лео Кераміці, тому що мало того, шо тут великий вибір плитки і постійно оновлюються колекції та пропозиції, ще й тут найбільше вразив сервіс та професіоналізм команди. Особливо, сподобався молодий привітний чоловік (пізніше з’ясувалось, шо це їхній директор) бачив, що ми з чоловіком довго вибираємо і дискутуємо - підійшов і так легко, і просто все розказав, показав і підказав, що вибір зробився сам собою. Кінцевим результатом дуже задоволені, тішимось не перетішимось)))
Будемо робити ремонт в кухні – по плитку тільки до вас

 

Ярослав, 16.09.2015 08:42

В цілому непоганий магазин. Ціни на деякі позиції відрізняли від конкурентів на 20 відсотків в меншу сторону. В магазині у Пасіках сподобалося працювати з продавцем на ім'я Назар - справив враження професійного продавця який хоче допомогти а не впарити. На жаль мені здається там не всі такі

 

Любомир, 10.09.2015 09:11

Тривалий час обирали плитку. Здавалось би магазинів відповідних багато, асортимент широкий, але щось обрати на свій смак ніяк не вдавалось. Аж тут на якійсь маршрутці побачив рекламу нового магазину в Івано-Франківську. Прийшов і був приємно здивований: простір, вибір, приємний персонал. Особливе дякую Юлі. Спокійна, врівноважена, ввічлива і дуже терпляча Допомогла у виборі, порадила гарну мозаїку, правильно все розрахувала. Бажаю і в подальшому тримати такий рівень обслуговування!

 

Ігор, 10.09.2015 04:54

В Лео Керміці на Пасіки-Зубрицких дуже професійний продавець Ірина, і все гарненько обрати помогла і про акцію розповіла і весь час була у русі від клієнта до клієнта, приємна, опрятна, 5+ їй!)

 

Тетяна, 08.09.2015 11:02

Якщо ви хочете оригінальний та сучасний інтер'єр,то Лео-Кераміка гарантує Вам релізацію мети!ми,у м.Стрий,дуже задоволені асортиментом та продавцями-консультантами,які завжди порадять та підберуть те,що вам необхідне.окрема подяка за вашу витримку:) мрії здійснюються у Лео-Кераміці!

 
 

Залишіть свій відгук

Adding an entry to the guestbook