Ваші відгуки

Ваші відгуки

Displaying results 41 to 45 out of 66
 

Петро, 02.09.2015 14:57

Будую будинок для себе та сімї будівництво вже триває понад рік (в печінках все це) . Шукав для себе щось не звичне не так як у всіх .
Знайомий порадив завітати в новий магазин в м. Чернівці .
Чесно скажу був здивований величезним асортиментом керамічної плитки та сантехніки .
Зробив не мале замовлення + отримав гарну знижку!
Тут дійсно люди як в нас на базарі - вміють торгуватися)
Раджу відвідати! думаю не тільки мене такий приємний підхід був !

 

Михайло, 01.09.2015 08:07

Дуже довго вибирали плитку, в Лео Кераміці м. Дрогобич нам у цьому допомогли, професійно намалювали дизайн ванної кімнати. Все отримали в зазначені терміни. Щиро вдячні.

 

Тарас, 19.08.2015 16:42

Магазин в м.Стрий - це реально найбільший вибір керамічної плитки і не тільки,а також професійна команда яка знає як та вміє знайти підхід до клієнта.Особисто моя Родина є постійним клієнтом та ніколи не задумувались про зміну магазину.Молодці,так тримати...

 

Ореста, 10.08.2015 11:19

Лео кераміка став магазином, до якого ми потрапили після усіх можливих в місті. Приємно вражені цінами. Плюс значні знижки. Тут ми купили все, що довго розшукували. Особливо приємно було працювати з дівчиноЮ яка оформлювала нам замовлення. Її звати Юля. Приємні хлопці на складі. Загалом - дуже професійно підібрані кадри. А головне - ціни плюс чіткість у роботі. Віє ЄВРОПОЮ...

 

Іра, 19.04.2015 13:13

Вибір в Лео Кераміці надзвичайний, якість товару "супер", а обслуговування на дуже високому рівні. Окрема подяка Юрію за корисні поради та професійну допомогу у виборі плитки та всього необхідного для ванної кімнати.Без Вас ми ще б довго не визначились.

 
 

Залишіть свій відгук

Adding an entry to the guestbook