Каталог  › Будівельні матеріали › Будівельні плити › Botament

Будівельні матеріали

Будівельні плити
Botament
Клеї
Sopro, Ceresit
Фуги
Sopro, Litokol
Гідроізоляція
Sopro, Ceresit
Грунтівки
Sopro
Селікони/герметики
Sopro
Тепла підлога
Devi

Botament

Обудова піддону душової кабіни плитами Botament у ЛеоКераміці

За допомогою будівельних плит BOTAMENT можливо знайти будь-яке нестандартне рішення відповідно до самих високих вимог найвибагливіших клієнтів. Наприклад як зробити обудову для душової кабіни, що буде ідеально вписуватись у ваш дизайн? Все дуже просто! Жодного металевого каркасу, ніяких спеціальних інструментів! Тільки ваше бажання творити! Будівельні плити різних розмірів завжди доступні в мережі магазинів Лео Кераміка Плитка Сантехніка. А ми завжди готові надати детальні консультації по застосуванню матеріалів BOTAMENT.

Виготовлення дизайнерського умивальника за допомогою будівельної плити Botament

Хочете унікальний умивальник, чи шафу? а може мрієте, про деталь інтер'єру, що неможливо виготовити у вас вдома? Відтепер Ваші мрії - це реальність! Все що потрібно - будівельна плита Botament та Ваша фантазія! Ми допоможемо Вам у цьому! За допомогою швидкотужавіючого клею Botament Multistone та багатофункціональної заирки для швів Botament Multifuge Fine Speed повне навантаження на Ваші поверхні можливе вже за ТРИ! години після початку робіт. Будівельні плити різних розмірів завжди доступні в мережі магазинів Лео Кераміка Плитка Сантехніка

Застосування будівельної плити доцільно для обробки будь-якого приміщення, але особливо вона актуальна при ремонті у ванній кімнаті. Цей матеріал в умовах підвищеної вологості не розмокне, не буде вбирати вологу і не пожолобиться. Тому більш надійної основи для керамічної плитки практично не існує. Ці плити також застосовуються для будівництва хамамів, турецьких лазень, для створення перегородок в приміщеннях, в тому числі для обробки фасадів.

Вони виробляються на основі XPS (екструдований полістирол), по обидва боки армовані скловолоконною тканиною і покриті спеціальним полімерцементним складом, дозволяють виконувати широкий спектр будівельно-оздоблювальних робіт як всередині, так і зовні приміщень.

Переваги:

  • висока міцність
  • Вологостійкість і водонепроникність
  • Високі теплоізоляційні показники
  • Теплостійкість до 75 ° C
  • Проста технологія монтажу

Від простої роботи з вирівнювання стін і підлоги в ванних кімнатах і приміщеннях з підвищеною вологістю - до творчих рішень для вашого інтер'єру, від конструкційних елементів - до різноманітних декоративних об'єктів.

Торгова марка Botament входить до складу німецького концерну MC-Bauchemie і більше 20 років виробляє спеціалізовані матеріали для облицювання плиткою та гідроізоляції. Основні пріоритети ТМ Botament - це системне рішення, якісні матеріали, відмінний сервіс та надійність.

Будівельні плити Botament розроблені і виготовляються Компанією MC Bauchemie, Німеччина.

 

Будівельні плити Botament здатні стати відмінною основою під фінішну обробку будь-якими матеріалами. Для забезпечення належної жорсткості і мінімального водопоглинання плита пінополістиролу армується за допомогою стекловолоконной сітки. В результаті, на неї можна сміливо клеїти кахель, камінь, шпалери, проводити фарбування або наносити декоративну штукатурку.

Даний матеріал дуже простий в роботі. Він легко ріжеться найпростішими інструментами, на зразок пилки або ножівки. Крім того, йому можна без особливих зусиль надати складну вигнуту форму, що відкриває масу можливостей для реалізації оригінальних інтер'єрних рішень. При цьомубудівельні плити значно простіші в обробці і дозволяють споруджувати складні арки або цілі колони.