Послуги › Цифровий друк на керамічній плитці

Цифровий друк на керамічній плитці

Існує два найвідоміших сучасних способи друку на плитці: цифровий друк з випалом та ультрафіолетовий друк.

Котто Кераміка використовує саме цифровий спосіб друку, що є класичною технологією виготовлення плитки з малюнком. Цей спосіб дає можливість за допомогою цифрового принтера якісно переносити будь-яке зображення на керамічну плитку. Методом цифрового друку ми створюємо як окремі декори так і цілі настінні панно, легко втілюючи особливі творчі ідеї в інтер’єрах.

Особливості друку:

• Друкуємо на цифровому принтері від одного з кращих європейських виробників - німецького виробника Durst, який дозволяє друкувати зображення високої HD якості.

 • Використовуємо при друці високоякісні фарби та глазур від іспанського виробника Torrecid.

 • Після нанесення друку запікаємо плитку при температурі вище 1000 С, що надає зображенню європейські показники показники стійкості.

 • Рекомендовані розміри плитки для друку: 20х50 см, 26х60 см, 25х70 см, 25х90 см.

Виконані таким чином зображення мають фотографічну чіткість, якість та необмежений термін експлуатації.

Альтернативний спосіб друку, а саме ультрафіолетовий друк – точно передає малюнок та кольори, є дешевшим у виконанні, але зображення незахищене та нестійке до впливу зовнішніх факторів, подряпин та миючих засобів, по тривалості експлуатації поступається цифровому друку.

Переваги цифрового друку від Котто Кераміка:

 • висока якість зображення, яка навічно зберігає яскравість кольорів;

 • стійкість до впливу прямих сонячних променів, води та інших зовнішніх факторів;

 • екологічність та довговічність при експлуатації.

Цифровий друк з випалом – найнадійніший спосіб нанесення зображень на плитку. Котто Кераміка володіє усіма технічними можливостями для реалізації якісного та довговічного цифрового друку, здійснює до- та після друкарську обробку матеріалу, що забезпечує відмінну якість зображення та зберігає його експлуатаційні показники на рівні самої плитки.

Котто Кераміка  єдине підприємство в Західному регіоні Україні, яке здійснює цифровий друк на плитці під замовлення. Ми допоможемо вам втілити в життя будь-які творчі ідеї та проекти! Взірці друку ви можете переглянути тут.

Цифровий друк на керамічній плитці