Каталог › Декоративна штукатурка › Anticasignoria › Chiffon

Chiffon

Chiffon - тонкошаровий матеріал (декоративне покриття) для декорування інтер'єрів з ефектом шовку. Ідеально підходить для таких приміщень як спальні, холи, коридори, бутіки і ресторани. Завдяки своїй пластичності матеріал можна виконувати в безлічі варіантів нанесення. Штукатурка Chiffon має явно виражений перелив, що дозволяє вигідно підкреслити ексклюзивність приміщення або зробити акцент на певній зоні.

Матеріал тонується в 80 стандартних кольорів, а в нашому салоні Ви зможете поекспериментувати і підібрати індивідуальні кольору.


Технологія нанесення і коротка характеристика продуктів: 


1-ий шар FISSATIVI ACRILICO 1:10,
2-ий шар BIANCO PURO,
3-ий шар CHIFFON

Тонування. Тонується грунтовка Bianco Puro і штукатурка Chiffon. 

 

FISSATIVI ACRILICO 1:10 - високоякісний прозорий грунт-концентрат на акрилової основі глибокого проникнення. Зміцнює поверхню, вирівнює поглинаючу здатність підкладки.
Розводиться в пропорції 1:10 - на 1 л концентрату додаємо 10 л чистої води і отримуємо 11 л готового продукту.
Стандартна фасування: 25 л
Розведення: 1000% води.

Витрата: ок. 70 м. кв. 1 л концентрату
Нанесення: кисть або валик 


BIANCO PURO - високоякісна водоемульсійна акрилова фарба-грунт. Володіє хорошими властивостями адгезії, чудовою покриваністю, утворює однорідний кольоровий фон для подальшого нанесення штукатурки CHIFFON.
Тонується в колір, згідно маркування в каталозі CHIFFON С100 - З 347. Обов'язкове розведення водою в зазначених пропорціях.
Стандартна фасовка 14 л
Розведення: 40-50% води.

Витрата: 12 -14 м. кв. в один шар / 1 л
Нанесення: поролоновий валик  

CHIFFON (база SILVER / GOLD) - матеріал для декоративного оздоблення інтер'єру c ефектом шовкового покриття для внутрішнього використання. Готовий до використання.
Стандартна фасовка 15 л *

Витрата: 8 -10 м. кв. в один шар / 1 л
Нанесення: металевий шпатель.