Каталог › Декоративна штукатурка › Anticasignoria › Elite

Elite

Elite - венеціанська штукатурка, продукт на основі натуральної вапна з додаванням спеціальних акрилових смол, водної емульсії, високоякісних добавок, що додають йому такі властивості: високу адгезію до поверхні, хорошу повітро-і паропроникність.

Венеціанська штукатурка - глянцеве покриття, що імітує полірований камінь природного походження.Справжня венеціанка забезпечує стіни неповторним мармуровим світінням. В даний час існує велика кількість способів нанесення суміші, кожен спосіб надає індивідуальний ефект. Нанесення венеціанської штукатурки є складним процесом, який вимагає високого професіоналізму. Венеціанська штукатурка володіє унікальною технологією, що дозволяє одержувати покриття різноманітних кольорів, відтінків, відтворювати оригінальні малюнки.

Наші продавці допоможуть підібрати Вам колір венеціанської штукатурки виходячи з Вашого дизайну.

     

Технологія нанесення і коротка характеристика продуктів: 

 
1-ий шар FISSATIVI ACRILICO 1:10

2-ий шар FONDO DAMASCATO

3-ий шар ELITE 

4-ий шар CERA PROTTETIVA

 

Тонування. Тонується ELITE за каталогом Linea Elite. 

 
FISSATIVI ACRILICO 1:10 - високоякісний прозорий грунт-концентрат на акрилової основі глибокого проникнення. Зміцнює поверхню, вирівнює поглинаючу здатність підкладки. Розводиться в пропорції 1:10 - на 1 л концентрату додаємо 10 л чистої води і отримуємо 11 л готового продукту.
Стандартна фасовка 25 л
Розведення: 1000% води.

Витрата: ок. 70 м. кв.  1 л концентрату
Нанесення: кисть або валик


FONDO DAMASCATO - продукт на базі спеціальних акрилових смол, водної емульсії, високоякісних добавок, що додають йому такі властивості: високу адгезію до поверхні, хорошу повітро-і паропроникність.
Стандартна фасовка 14 л.
Розведення: 30-35% води.

Витрата: 10 м.кв. 1 л
Нанесення: кисть або валик 
 

ELITE - вапняна венеціанська штукатурка з натуральних мінералів.
Матеріал сприяє природному розподілу вологості, при цьому запобігаючи утворенню цвілі і бактерій на поверхні.
Стандартна фасовка 18 кг.

Витрата: 0,6-0,8 кг / 1 м. кв. в три шари
Нанесення: нержавіюча терка. 
 

CERA PROTTETIVA, CERA DECORATIVA (SILVER / GOLD) - пастоподібний захисний віск. Це продукт, що складається з натуральних воскових сумішей з приємним запахом. Надає оброблюваної поверхні властивості водонепроникності, захист від жовтизни і стійкість до миття. Колір: прозорий, срібло, золото.
Стандартна фасовка 1 л

Витрата: 30 м. кв. 1 л