Каталог › Декоративна штукатурка › Anticasignoria › Vertigo

Vertigo

Vertigo - продукт на базі акрилових смол у водній емульсії з додаванням мармурової крихти різного калібру і загусників високої якості, додають продукту такі характеристики: пластичність, паропроникність, стійкість до лужного середовища, відмінна адгезія до поверхні. За допомогою VERTIGO можна отримати чудові естетичні ефекти при простота нанесення.

Пастоподібний продукт. Базовий колір білий, тонується за системою Speedy2. Стилі нанесення і каталог за матеріалом VERTIGO Ви можете побачити у наших продавців

Технологія нанесення і коротка характеристика продуктів: 


1-ий шар FISSATIVI ACRILICO 1:10

2-ий шар FONDO TRESOR (TR01-TR12) або DECORGRIP

3-ий шар TRESOR (ONICE, AMBRA, AMETISTA, AQUAMARINA, GIADA) 
 

Тоніровка.Тоніруется Fondo Tresor за каталогом TRESOR. 

 
FISSATIVI ACRILICO 1:10 - високоякісний прозорий грунт-концентрат на акрилової основі глибокого проникнення. Зміцнює поверхню, вирівнює поглинаючу здатність підкладки. Розводиться в пропорції 1:10 - на 1 л концентрату додаємо 10 л чистої води і отримуємо 11 л готового продукту.

Стандартна фасовка 25 л

Розведення: 1000% води.

Витрата: ок. 70 м. кв. / 1 л концентрату

Нанесення: кисть або валик 
 

FONDO TRESOR - спеціально розроблений грунт для матеріалу TRESOR. Має матову, шорстку поверхню. Тонується в 12 стандартних кольорів TR01 - TR12.

Стандартна фасовка 3 кг

Витрата: 6-7 м. кв. / 1 кг

Нанесення: кисть або губка 
 

DECORGRIP - кварцовий грунт, застосовується в якості білого підстави для подальшого нанесення фінішного шару TRESOR. Регулює впитиваемость поверхні, володіє хорошими властивостями адгезії. Має матову, шорстку поверхню.

Стандартна фасовка 14 л

Розведення: 10-15% води

Витрата: 8-10 м. кв. / 1 л

Нанесення: кисть або валик


TRESOR - унікальна формула матеріалу дозволяє отримати ефект багатобарвної обробки з райдужним ефектом. Зміна кольору матеріалу виходить під різним кутом огляду. типу та розташування джерела світла.

Стандартна фасування: 1,25 л

Витрата: 15-16 м. кв. / 1 л

Нанесення: губка, валик або розпилювач