Новина

Італійська плитка Marazzi

10.08.11, 21:00

Внесені нові колекції італійської плитки Marazzi

Marazzi group керамічна плітка є лідером міжнародного ринку керамічної плитки в галузі інновацій, дизайну, традицій і культури виробництва плитки. Любов до кераміки і турбота про навколишнє середовище, поєднання естетики і високоякісних матеріалів - основні цінності, які декларує компанія Marazzi ще з 1935 року.

    Керамічна плитка, керамограніт, мозаїка, натуральний камінь, граніт, мармур - лише невеликий список продукції заводу Marazzi, весь же асортимент налічує більше 5500 найменувань. Широка гама кольорів, розмірів та видів обробки продукції заводу дозволяє задовольнити всі потреби сучасного інтер'єру житлового будинку та архітектури.

    Сьогодні керамічна плитка Marazzi використовуються не тільки в якості настінної і підлогової плитки в житлових приміщеннях, а завдяки своїм чудовим технічним і естетичним характеристикам, плитка Marazzi все частіше використовуються в громадських місцях і у великих архітектурних проектах. Протягом багатьох десятиліть, Marazzi розробляє і пропонує ринку нові способи застосування керамічної плитки, надаючи архітекторам продукти з унікальними технічними характеристиками, під маркою Марацці Техніка.