Новина

Нова Історична плитка Zahna Fliesen

17.08.11, 14:05

http://www.zahna-fliesen.de/

 Плитка призначена для проведення реставраційних робіт у церквах, старовинних особняках, монастирях і т.д., де необхідно зберегти стиль минулої епохи.

    Застосування новітніх технологій дозволяє виготовити за зразками замовника відсутні елементи керамічного покриття. Так само в асортименті є стандартні варіанти декоративних елементів під класичний стиль.

    Zahna - Завдяки сучасним технологіям і мобільності фабрика Zahna має можливість виготовляти керамічну плитку за зразком клієнта, це в першу чергу необхідно для реставраційних робіт в історичних будівлях, церквах і т.д.

    Окремий напрямок фабрики Цана   - плитка, яка використовується у приміщеннях харчової промисловості. Вона є кислотостійка, екологічно чиста і відповідає всім вимогам та нормам.

    У 1891 компанією Utzschneider und Є. Jaunez в місті Zahna (Цана) Sachsen-Anhalt Саксен-Ангальт був заснований завод з виготовлення керамічної плитки методом сухого пресування. Поступово виробництво збільшувалося. У 30-і роки на підприємстві працювало близько 600 осіб, за обсягом займало 3-є місце серед виробників, що випускають керамічну плитку. Після другої світової війни виробництво було припинено, але пізніше відновлено заново і приєднано до комбінату кераміки Boizenburg (Бойценберг). Тоді й стали виготовляти неглазуровану керамічну плитку.