Новина

Шпалери Флізелінові

17.08.11, 14:17

КЕРАМА ЦЕНТР представляє широкий асортимент найпопулярнішого на сьогоднішній день матеріалу для обклеювання стін - флізелінові шпалери. Свою назву вони отримали від німецького слова «Vlies», яке означає «нетканий матеріал».

Флізелінові шпалери з'явилися на українському будівельному ринку порівняно недавно. Але завдяки своїм унікальним функціональним і декоративним властивостям шпалери флізелінові можна сьогодні побачити практично в кожному будинку.

Флізелінові настінні шпалери надзвичайно прості у використанні. Наклеювати їх - одне задоволення! Не треба як раніше розкладати громіздкі рулони на підлозі, намазуючи листи клейовим розчином. Спеціальний клей наноситься не на шпалери з флізеліну, а прямо на стіну. Потім листи акуратно беруться і розправляються по поверхні. Шпалери на флізелін дозволяють уникати здуття, зморшок, м'яття. До того ж, такі рулони дуже економні: їх ширина більше, ніж у інших видів. У плані гігієнічності настінні шпалери на флізеліні відповідають найвищим вимогам. За ними можна доглядати як за допомогою сухого чищення, так і за допомогою вологого прибирання. Таким чином, наш каталог флізелінових шпалер буде особливо цікавий людям, які віддають перевагу ідеальну чистоту в домі.

Купити флізелінові шпалери у Львові за найприйнятнішими цінами можна в  КЕРАМА ЦЕНТРі прямо зараз! До ваших послуг надається комфортний сервіс on-line Кошики замовлення і найбагатші вітрини інтернет-магазину. Ми реалізуємо шпалери на флізеліновій основі від кращих світових виробників