Новина

Наймодніші кольори осені 2017 та зими 2018 у втіленні колекцій керамічної плитки.

22.09.17, 08:08

Гадаєте, дизайн керамічних плиток живе окремим життям від світової індустрії моди?

Лео Кераміка підготувала для вас підбірку колекцій керамічної плитки, що відповідають кольоровій гамі наймодніших кольорів осені 2017 та зими 2018! Усі колекції можна придбати у магазинах Лео Кераміка. Приємного перегляду!

Які ж вони, модні кольори осені 2017?

1. Колір: Червоний Гренадин Tubadzin COLOUR BLACK&RED

www.tubadzin.pl/ru/collection/178

Колір: Червоний Гренадин, що представлений у Колекції COLOUR BLACK&RED від Tubadzin . Яскравий, динамічний і енергійний гранатово-червоний Гренадин підходить впевненим в собі людям, що не бояться привертати до себе увагу. Восени 2017 ви обов'язково знайдете цей колір усюди: в кожному з магазинів модного одягу, предметів інтер’єру чи оздоблення. Модний колір та сучасні декори колеції COLOUR BLACK&RED від бренду Tubadzin - стануть запорукою створення вишуканого та стильного інтер’єру!

2. Колір: Рудо-коричневий портвейн  Atlas Concorde Magnifique

leoceramika.com/keramichna-plytka/italy/atlas-concorde/magnifique-ametista-80x40/

Колір: Рудо-коричневий портвейн , представлений у колекції Atlas Concorde MAGNIFIQUE Ametista . Назва цього елегантного і складного кольору походить від одного з видів портвейну. Цей глибокий та вишуканий колір надає помешканню особливого шарму та елегантності. Колекція плитки MAGNIFIQUE Ametista виконана у сучасному форматі та зробить ваш дім розкішним та урочистим!

3. Колір: Балетні туфельки Imola Play

leoceramika.com/keramichna-plytka/italy/imola/play/

Колір: Балетні туфельки, представлений у колекції Imola Play.Незважаючи ні на що, рожевий ніколи не перестане бути одним з улюблених кольорів в індустрії моди. Модний відтінок рожевого цього сезону схожий до ніжних, рожевих троянд, котрі щойно розцвіли. Цей відтінок зробить ваш інтер’єр модним, свіжим та елегантним.

4. Колір: Butterum масляний ром FAP Frame

leoceramika.com/keramichna-plytka/italy/fap/frame/

Колір Butterum – затишний та зігріваючий, він так і спокушає випити чашечку маслянистого рому біля каміну холодним осіннім вечором. Керамічна плитка FAP Frame принесе у вашу оселю затишок та завжди буде актуальною і сучасною.

5.Колір: Темно-блакитна півонія Love Tiles Aroma

leoceramika.com/keramichna-plytka/portugalija/love-tiles/aroma/

     

Колір: Темно-блакитна півонія. Темно-блакитна півонія - це елегантний відтінок синього кольору, досить яскравий та м’який, неймовірно легко поєднується з будь-якими декорами. Колекція, що виконана в цьому кольорі, додасть вашому помешканню вишуканості та сучасного стилю!

6. Колір: Нейтральний сірий Cerrad Batista

leoceramika.com/keramichna-plytka/poland/cerrad/novinki/betoni/

     

Нейтральний сірий, представлений у колекції Batista від бренду Сerrad.

Це універсальний колір, нейтральний і благородний, при цьому ще й ультрамодний протягом усього холодного сезону 2017/2018! Колекція Batista, це новий дизайн та сучасний підхід до дизайну інтер’єру, що втілений у керамограніті форматом 59,7x119,7cm. Ідеально підійде для салону, кухні чи на тераси вашого помешкання!

7. Колір: Ялина у тіні FAP Boston Petrolio

leoceramika.com/keramichna-plytka/italy/fap/boston/

     

Колір: Ялина у тіні, втілений у одному з відтінків колекції FAP Boston, - це глибокий, благородний відтінок синьо-зеленого кольору. Затінена Ялина - семе той холодний відтінок зеленого, що принесе відчуття спокою та гармонії. Колекція Boston Petrolio – це сучасний формат, довершений стиль та досконалий колір інтер’єру вашої ванної кімнати!

8. Колір: Золотистий лайм Paradyz Ceramika Vivida Verde

leoceramika.com/keramichna-plytka/poland/ceramika-paradyz/vividavivido-30x60/

     

Колір: Золотистий лайм, знайшов своє втілення у колекції vivida від Рaradyz

Золотистий лайм - осінній «брат» весняного «зеленого», який став наймоднішим кольором року 2017. Земляні відтінки з золотим підгрунтям роблять Золотий Лайм саме тим елементом, який привносить свіжу нотку в класичні осінні колірні комбінації. Яскравим прикладом колекції у цьому кольорі є колекція польського бренду, що відомий відмінною якістю та широкою популярністю на ринку оздоблювальних матеріалів.

9. Колір: Морська гавань Opoczno Blue Glossy

leoceramika.com/keramichna-plytka/ukraine/opoczno/25x75/vivid-colours/

Колір: Морська гавань, втілений у колекції Blue Glossy. Marina - колір морської гавані, він будить спогади про море та літній відпочинок, насичує простір відчуттями гармонії та рівноваги. Колекція Blue Glossy від бренду Оpoczno - це вишукані сучасні декори, ідеальний формат та довершений колір!

10. Колір: Осінній клен FAP Colour Now Curcuma

leoceramika.com/keramichna-plytka/italy/fap/color-now/

     

Колір: Осінній клен, що втілений у колекції Colour Now. Теплий та модний колір кленового осіннього листя, рудуватий, відтінку стиглого гарбуза - він служить джерелом тепла в осінній палітрі. Колекція Colour Now – це сучасні кольори та італійська довершеність , що стануть запорукою вдалого дизайну!