Новина

Акція: -20% на всі колекції фабрики Ceramika Color!

29.09.17, 10:07

з 1 по 31 жовтня у всіх магазинах Лео Кераміка діє акція:

-20% на всі колекції фабрики Ceramika Color.

Кераміка Колор ТОВ була заснована в 2002 році і самого початку діяльності є приватним підприємством. У 2008 році вона увійшла до групи з польсько-італійським капіталом, до складу якої входять: Кераміка Коньске ТОВ (настінні плитки), Кераміка Стар Грес ТОВ (глазурований грес), Котто Петрус ТОВ (бісквіт) і Стар Дуст ТОВ (прес-порошок для виробництва глазурованого гресу).

Кераміка Колор виробляє настінні плитки в технології двохкратного випалу у форматі в 20x25; 25x33; 20x40; 25x40 см, а також підлогові плитки 25x25 см. До колекцій Кераміка Колор пропонує керамічні декори, а також глазурований грес фірми Стар Грес ТОВ.

Велику увагу Кераміка Колор надає якості виробів. Підтверджують це отримані Керамікою Колор державні сертифікати: державного гігієнічного інституту, Підприємства комунальної гігієни, Підприємства радіологічного Захисту і радіобіології, а також сертифікат Інституту скла і кераміки, що підтверджує виконання вимог щодо європейських нормативних документів. Вимоги клієнтів забезпечуються шляхом інвестицій у технологічний розвиток групи Кераміки Колор - вживається сировина високої якості, а також постійно модернізується технічна база.