Новина

Запрошуємо у МЕГАатмосферний та СУЧАСНИЙ магазин Лео Кераміка в м.Одеса!

18.10.17, 06:35

Кожен наш новий магазин – це дещо більше, ніж просто виставковий зал. Магазин у ОдесіМагазин керамічної плитки та сантехніки Лео Кераміка у Одесі – яскравий приклад  представлення найновіших трендів у дизайні інтер’єру. Це унікальне місце, де кожен куточок пронизаний винятковою ідеєю. Тут ви можете віднайти унікальний варіант оформлення ванної кімнати, що підійде саме вам, адже кожен виставковий бокс магазину – це уособлення гармонії сучасного стилю та вишуканого дизайну з ретельно підібраними деталями інтер’єру. Сучасні колекції керамічних плиток, інноваційна сантехніка, вишукані люстри та гардини… Представлені в магазині ванні кімнати - це швидше витвори мистецтва, ніж звичні нам буденні інтер’єри.

На відкриття магазину завітали багато представників польських, італійських та українських фабрик. Це особливе відкриття, 17-того магазину Лео Кераміка в Україні, запам'ятається гостям надзвичайно теплою та святковою атмосферою.

Також на відкритті були присутні дизайнери та архітектори Одеси, серед яких було розіграно подарунки: сертифікати на купівлю в Лео Кераміка та вікенд у Львові.

Завітайте у новий магазин Лео Кераміка у м.Одеса, надихайтесь новими ідеями та купуйте найякісніші товари для ремонту, адже разом з

Лео Кераміка - ремонт із задоволенням!