Новина

Акція! Аксесуари BEMETA - купуй 3 вироби та отримуй у подарунок гачок!

29.03.18, 08:41

 Акція на аксесуари для ванної кімнати BEMETA!

Купуй 3 вироби однієї серії аксесуарів та гарантовано отримай в подарунок гачок!

Мильничка або дозатор для рідкого мила на вибір + поличка або тримач рушників на вибір + тримач склянки на вибір = гачок у подарунок! В акції діють серії:  BETA OMEGA PLAZA RETRO

* Акція діє з 01.04.2018 по 31.05.2018

Компанія ТОВ "Bemeta Design" виникла на початку 2004 року з метою пропозиції аксесуарів для ванних кімнат високої якості і відмінного оформлення, призначених для вимогливих замовників. Динамічний розвиток компанії, пов'язаний зі зростаючим інтересом до продукції і її виконання, переконало Bemeta Design в тому, що вони знаходяться на правильному шляху. З моменту свого виникнення ТОВ "Bemeta Design" орієнтується на виробництво продукції чистого дизайну і високої якості. І хоча ці терміни в епоху тотальної реклами можуть втрачати свою силу, для Bemeta Designвони мають відношення без всяких сумнівів. Про це також свідчить Золота медаль в номінації найбільш продаваної серії аксесуарів для ванних кімнат Bemeta OMEGA в конкурсі SHK Будівельної ярмарки в Брно в 2007 р.

Майбутнє компанії ТОВ "Bemeta Design" бачить в постійному розширенні поля своєї діяльності на ринку аксесуарів для ванних кімнат і для інвалідів. В результаті розробки привабливої продукції для своїх клієнтів і систематичного поліпшення послуг, що надаються постійно, різко зростає попит на чеському і європейському ринках, a отже і вигідність продукції, послуг і реалізації  Bemeta Design для своїх клієнтів. Збереження даного позитивного тренда є іхнім пріоритетом. Слова ДИЗАЙН та ЯКІСТЬ в компанії "Bemeta Design" пишуться великими літерами, і так буде завжди.