Новина

Осінній цінопад на душові системи Grohe!!!

01.11.18, 13:50

leoceramika.com/santehnika/zmishuvachi/grohe/dushovi-sistemi/

Еталони є в кожній справі, Grohe - це еталон в сантехніці. Особливу увагу завжди приділялася функціональності та дизайну. Сантехніка Grohe - це постійна увага до форми і змісту. Якщо у вас вдома сантехніка даного бренду, значить Ви відбулася як особистість,Ви любите яскраве життя, Ви - любитель релаксації.

leoceramika.com/santehnika/zmishuvachi/grohe/dushovi-sistemi/

Якщо Ви купите змішувачі Grohe - Ви задасте тон всьому інтер'єру. Змішувачі для ванної Grohe є спектр стилістично вивірених рішень для сучасних ванних кімнат. Змішувачі Grohe володіють особливим блиском, що відрізняє їх від будь-яких інших змішувачів. При обробці змішувачів, будь то розкішний змішувач Grohe Eurodisc або економічний змішувач Grohe Costa, використовується технологія нанесення хромового покриття Grohe StarLight ®, визнаної найкращою в світі. Завдяки цьому через десятиліття, сантехніка Grohe виглядає як нова.

    Душі Grohe - це супер сучасні технології і витончений стиль. Хто сучасний, хто йде в ногу з часом, у того душова система Grohe Rainshower.

Інсталяції Grohe Rapid SL ідеальні для кріплення сантехніки. Вони абсолютно надійні і витримують дуже велике навантаження. Інсталяції Grohe мають різну висоту. І якщо Ви хочете оформити Вашу ванну кімнату по персональному дизайну, то інсталяції Grohe Rapid SL - це рішення для Вас.

    Для повного комфорту у Вашій ванній необхідно купити термостат Grohe. У термостатах Grohe реалізована ще одна запатентована передова технологія компанії - Grohe TurboStat ® .. Grohe Grohtherm - це потрібна саме вам температура води. Хромована поверхню термостата Grohe Grohtherm не перегрівається і безпечна для маленьких дітей.

leoceramika.com/santehnika/zmishuvachi/grohe/dushovi-sistemi/