Новина

Акція від Kludi до -50%!

21.05.19, 13:33

Акційна пропозиція на змішувачі найвищої німецької якості Kludi Лео Кераміці! Kludi (Клуді) - найстаріша німецька компанія, що займається випуском сантехніки ще з 1925 року. Сьогодні Kludi (Клуді) є одним з лідерів виробництва високотехнологічних змішувачів для ванної кімнати та кухні, а її продукція користується незмінним попитом на всіх п'яти континентах. Не пропостіть цо можливість!!! Шукайте магазин Лео Кераміка у Вашому місті:

 Kludi (Клуді) - найстаріша німецька компанія, що займається випуском сантехніки ще з 1925 року. Сьогодні Kludi (Клуді) є одним з лідерів виробництва високотехнологічних змішувачів для ванної кімнати та кухні, а її продукція користується незмінним попитом на всіх п'яти континентах.

В основному сантехніка Kludi (Клуді) випускається в Німеччині та інших європейських країнах, проте для більшої ефективності виробництва підприємство має філії в Австрії, Угорщині та Польщі, а торгові представництва Kludi (Клуді) розкидані по всьому світу.

Вся сантехніка Kludi (Клуді) є зразком як бездоганної німецької якості, так і впізнаваного дизайну, який, незважаючи на велику кількість стилістичних ліній, завжди пізнаваний. Особливо виразні й оригінальні змішувачі Kludi (Клуді), які компанія виробляє як для ванних кімнат, так і для кухонь. У змішувачах Kludi можна знайти практично все - від підкресленого консерватизму до хайтека самих фантастичних обрисів.

Разом з тим, змішувачі Kludi (Клуді) технологічно досконалі, мають у запірних механізмах практично незносимі керамічні картріджі, для яких характерний виключно м'який хід важеля або вентиля. Висока надійність змішувачів Kludi (Клуді) гарантується ще й жорсткими вимогами збірки, а також суворим фірмовим контролем якості на всіх етапах виробництва.

Особливої згадки заслуговують змішувачі для ванни Kludi (Клуді) , а також всілякі душові системи. Для більш комфортного використання змішувачі для ванни Kludi (Клуді) забезпечуються термостатами та іншими пристосуваннями. Самі душові панелі Kludi передбачають можливість кутового або звичайного монтажу і доповнюються різними аксесуарами.

Завершують лінійку виробів біде і унітази Kludi (Клуді) , які дуже естетичні і технологічні і випускаються як в підлогових варіантах, так і в комплекті з інсталяцією для настінного кріплення.

Акція від Kludi до -50%!