Каталог  › Керамічна плитка › Польща  › Cerrad

Cerrad (Церад)

Компанія Cerrad (Церад) була створена у 1994 році. З 1997 року займається виробництвом керамічної плитки (клінкера) методом сухого формування і глибокого запікання. Cerrad (Церад) є спадкоємцем і продовжувачем кращих традицій 80-річної історії Радомської Фабрики Керамічної Плитки і Санітарних Виробів.

Cerrad (Церад) - перша польська фабрика-виробник клінкеру, що запровадила технологію сухого формування. Продукція Cerrad відповідає жорстким вимогам європейських стандартів. Пройшла усі необхідні випробування і сертифікацію, що підтверджено вітчизняними і зарубіжними сертифікатами. В даний час асортимент керамічної плитки (клінкера) налічує понад 170 позицій.

Традиція фірми сягає ще довоєнних часів, коли були засновані “Радомські підприємства керамічної плитки і сантехнічних виробів”. У 1994 році підприємство об’єдналося з фірмою “Cerrad” — це поєднання багаторічного досвіду з сучасними технологіями. Як результат — виробництво високоякісної продукції, яка цінується в Польщі та за кордоном. Постійними покупцями фірми є контрагенти з Німеччини, Румунії, Чехії, Словаччини, України, Білорусі, Молдови, Болгарії, Литви, Латвії, Естонії, Росії, Казахстану, Азербайджану та Угорщини.

У 2015 році було відкрито нове підприємство, яке виготовляє гресівську (морозостійку) плитку. На площі 18 тис. квадратних метрів постала одна з найсучасніших виробничих ліній в Європі, оснащена найдовшою пічкою — 140 метрів. Сьогодні фабрика здатна  виробляти навіть 9 000 000 м2 плитки щороку. З новим обладнанням ми маємо можливість виготовляти великі формати плитки: 1200×600 мм, 900×600 мм, 900×150 мм, 1200×200 мм, 800×800 мм, в ректифікаті та лаппато. Наші дизайнери мають необмежені можливості у проектуванні нових колекцій плитки.

На польському ринку прродукція продається приблизно в 1000 торгівельних підприємств, через більш ніж 250 компаній-партнерів з усієї країни, котрі постійно співпрацюють з Cerrad (Церад).

Морозостійкість, кислотостійкість, стійкість до стирання, високе навантаження та згинання – це базові параметри клінкерної плитки CERRAD.

Динамічний розвиток експорту, дієва та ефективна логістика і продумана реклама стали причиною того, що продукція фабрики CERRAD (Церад) знайшла багато покупців за кордоном.

Нашим клієнтам ми пропонуємо високоякісний продукт клінкерної плитки від фабрики CERRAD (Церад). Також завжди Вам допоможуть наші торгові представники та відділи продажу і маркетингу. Ми сподіваємося, що завдяки їхнім порадам і підтримці, Cerrad (Церад) знайде серед Вас задоволених і відданих клієнтів.

 

 

Новинки

Великі дошки
Дошки
Бетони
Aragon
Kallio
Retro Brick
Loft Brick & Cottage
V-Shape (сходинки)
Canella
Nigella
Zebrina
Осінній лист
Бургунд
Камінь ЦЕР
Кантрі Вишня
Кремова
Гобі
Калахарі
Неро
Пісочна
Червона
Аква
США
Шляхетний камінь
Коричнева
Глазурована

Галерея