Каталог  › Керамічна плитка › Польща  › Incana

Incana

Incana (Інка) - лідер у виробництві систем настінної декорації.

Хорошу марку в змозі забезпечити тільки хороший товар. Найкращі компоненти, інноваційні методи, багатий і цікавий дизайн пропонованих декоративних систем Incana (Інка), створюють якість, що визначає стандарти в даній промисловості. Системи зроблені з декоративного каменю, що імітує натуральний і мають дуже широке застосування завдяки своїй легкості, хорошим ізоляційним властивостям, а також широкій гамі колористики.

Екологічні декоративні системи Incana (Інка) прикрашають фасадні стіни будівель. Є також декоративним елементом інтер'єру в таких приміщеннях як кухня, ванна кімната, вітальня або передпокій в тисячах будинків у світі.Знання та досвід експертів, що працюють в компанії, а також використання відповідних компонентів сприяє тому, що вироби ці є одними з кращих у своєму класі. Фірмова технологія розроблена виробником, дозволяє на необмежену різноманітність форм і кольорів пропонованої продукції.

Incana (Інка) неодноразово була нагороджена за свою надійність і індивідуальний підхід до клієнта. Декоративні настінні системи вже протягом багатьох років цінуються клієнтами  в Європі. У своїй повсякденній роботі використовують їх також стилісти журналів з інтер'єрами, архітектори та дизайнери. Вироби Інка доступні на всій території Європи в керамічних салонах і спеціалізованих будівельних базах.

Колекції

Brisk
Decor
Prestige
Stone
Accesories

Галерея

http://www.incana.com/