Каталог  › Керамічна плитка › Іспанія › Halcon

Halcon

Іспанська компанія-виробник кераміки Halcon відома на світовому ринку витонченим дизайном та високою якістю своєї продукції. Halcon Ceramica (Галкон Кераміка). Керамічна плитка з Іспанії відрізняється яскравими життєрадісними відтінками, модною фактурою і ненав'язливим декором. Цю продукцію особливо цінують споживачі з витонченим смаком, що віддають перевагу в оформленні інтер'єру м'яку і спокійну елегантність. Halcon Іспанська плитка створить у вашому будинку або офісі гармонійний, затишний простір, в якому не залишиться місця для меланхолії.

Halcon - плитка з Іспанії, легко впізнавана завдяки одночасному поєднанню сучасних модних тенденцій і старої доброї класики, підкреслюючи природну красу приміщення і надаючи йому індивідуальний, неповторний колорит

Halcon Фабрика Cearamicas (Галкон Кераміка) була заснована в 1963 році, хоча саме підприємство з випуску керамічної продукції було засноване ще в 1862 році і по праву вважається найстарішим підприємством подібного роду в Іспанії. Будучи плодом спільних досить важких зусиль різних професіоналів, майстрів своєї справи, які проживали в так званому керамічному районі Castellon, фабрика Halcon Cearamicas зрештою, запропонувала продукцію більш високої якості і чіткого дизайну, маючи при цьому на меті задовольнити потреби якомога більшого числа споживачів. Протягом майже п'яти десятиліть з моменту відкриття і початку випуску своєї першої продукції, фабрика Cearamicas Halcon (Галкон Кераміка), зрештою, зуміла домогтися досить серйозних результатів в процесі випуску своєї унікальної продукції найвищої якості. Головна і основна мета у виробництві компанії Cearamicas полягає Halcon (Галкон Кераміка), перш за все, в досягненні найбільш високого ступеня задоволення всіх бажаних потреб навіть самих примхливих клієнтів. І на сьогоднішній день можна з упевненістю сказати, що поставлена ​​задача виконана на всі сто відсотків, адже завдяки чіткій і злагодженій роботі дизайнерської думки, керамограніт Cearamicas Halcon  і кахельна плитка Cearamicas вже встигли завоювати цілком заслужене визнання в багатьох країнах світу. На сьогоднішній день фабрика Halcon Cearamicas володіє достатніми і можна навіть сказати великими можливостями і виробничими потужностями для того, щоб забезпечити всіх справжніх цінителів якісної плитки тільки самими високоякісними виробами. Halcon Cearamicas Фабрика протягом багатьох десятиліть займається виробництвом найрізноманітніших серій і видів керамічної продукції. Це і плитка для підлоги Cearamicas Halcon (Галкон Кераміка), і настінна плитка Cearamicas Halcon, а також керамограніт Cearamicas Halcon (Галкон Кераміка), мозаїка Halcon Cearamicas (Галкон Кераміка) - і все це тільки найвищої якості, вся продукція виконана в неперевершеному дизайнерському виконанні.

Acuarela
Alabastro
Benasque
Blanco / Negro
Brescia
Capri
Colours
Darkness
Evolution Mix
Florencia
Glorious
Gloss
Imola
Iris
Jazmin
Laponia
Neptuno
Organza
Orsey
Romance
San Angelo
Tirol