Наші торгові марки › Котто кераміка

Котто кераміка

http://kotto-keramika.com/

Котто кераміка представляє споживачам широкий асортимент скляної, керамічної та декоративної мозаїки.
Мозаїка повсякчас знаходить місце у наших помешканнях, доповнює інтер’єри або стає їх головною окрасою… Кухні, зали, ванні кімнати, басейни – застосування мозаїки не обмежується місцем. Сучасні технології, стійкі барвники та оригінальні текстури роблять мозаїку як ніколи привабливою та вишуканою. Сьогодні ми маємо можливість оздоблювати свої помешкання мозаїкою від львівського виробника – підприємства Котто кераміка.
Оригінальний дизайн, широка гама кольорів та текстур  мозаїки від Котто кераміка задовольнять смаки найвибагливіших покупців.
Скляна мозаїка виготовляється в різноманітній колористиці в поєднанні з керамічними фарбами, які навічно зберігають свій колір незалежно від умов експлуатації, та лаковими фарбами, колір яких є яскравий і неповторний. Червоний, чорний та білий кольори, відтінки оранжевого, блакитного, зеленого - мозаїку в тон можна підібрати практично до плитки будь-якої колекції.
Також Котто кераміка виготовляє керамічну мозаїку з використанням керамічних плиток різноманітних форм та обробки з доданням різних ефектів шляхом третього опалу. Завдяки цьому ви можете доповнити будь-яку колекцію плитки мозаїкою так, що вона буде органічно вписуватись у ваш інтер’єр.
Вишукані текстури, фактури під «дерево», «мармур», «метал», матові та глянцеві поверхні керамічної мозаїки – цим широким вибором будуть вдоволені найприскіпливіші смаки. Широка гама кольорів, матові поверхні монохромних мозаїк та сліпуча білизна глянцевих – це ще неповний перелік продукції від Котто кераміка!
Уся продукція львівського підприємства доступна по ціні для споживача та не поступається якістю іноземним виробникам. Ціна на мозаїку від Котто кераміка - від 75 грн/шт. Створюйте неперевершені інтер`єри разом з львівською Котто кераміка!

Придбати продукцію Котто кераміка можна у всіх магазинах Лео Кераміка.

kotto-keramika.com