Каталог › Люстри › Spotlight

Spotlight

Spotlight від тепер і в Україні - ексклюзивно в мережі магазинів Лео Кераміка!

Spotlight - польська компанія, була створена в 1996 році. Spotlight експортує люстри в Німеччину, Францію, Швейцарію, Чехію, Словаччину, Угорщину, Білорусь, Росії, Австрії, Литви, Латвії, Данії, Естонії, Фінляндії, Греції та Австралії.

Пропозиція Spotlight - люстри для квартир, резиденцій і громадських будівель. Spotlight створює спеціальні проекти для готелів і для вимогливих клієнтів. Spotlight є одним з найбільших постачальників в DIY мережі і кращих салонах освітлення в Польщі. В даний час сфера діяльності Spotlight включає в себе проектування, виробництво і розподіл енергії, енергозберігаючі лампи, скляні лампи -plafonów, світильники з дерев'яними елементами і ексклюзивні люстри.

Щороку Spotlight приймає участь у міжнародній виставці "Світло" у Варшаві - з 2009 року в якості офіційного спонсора, і в роки з 2011 по 2014 рік як Золотого спонсора.

У 2008 році, 2012 році і 2014 році, компанія представила свою продукцію - в якості найбільшого експонента з освітленням польських - на найбільшій у світі ярмарку освітлення "Світло і будівництво" у Франкфурті.

Створюючи пропозицію, Spotlight покладається на новітні технічні рішення і сучасні тенденції у створенні інтер'єру. Spotlight підтримує високі стандарти якості для довговічності, естетики та високого технічного рівня. Також, присвячуючи багато уваги енергозбереженню, все більше і більше в пропозиції Spotlight використовується світлодіодне освітлення. Всі продукти Spotlight відповідають найсуворішим європейським стандартам.

Колекції

Дитячі світильники
Класика
Кристали
Дизайн
Точкові світильники
Сучасне освітлення
Споти
Настільні світильники і торшери
Плафони і Бра
Аксесуари