Каталог  › Люстри › Nowodvorski

Люстри

Nowodvorski

Компанія «Nowodvorski Lighting» - це сімейне підприємство, засноване в 1994 р
До 2011 р воно працювало під маркою «TECHNOLUX». Переваги

  • професійність. Завдання у сфері розробки та запуску у виробництво світильників, реалізовані в перебігу 18 років, дозволили Nowodvorski набути досвіду, що становить потужний капітал компанії.
  • високий стандарт. Контроль якості присутній на кожному етапі виробництва, починаючи з ретельного підбору субпідрядників, контролю поставки матеріалів і комплектуючих, контролю напівфабрикатів на кожній фазі обробки, і закінчуючи готовими виробами.Все це заради того, щоб Ваш виріб був безпечним, красивим і якісним.
  • Безвідмовне і швидке виконання замовлень гарантує той факт, що вироби виготовляються в Польщі. За рахунок цього Nowodvorski можуть блискавично реагувати на мінливі потреби клієнтів.

Обсяг комерційної пропозиції:
На початку діяльності в комерційній пропозиції компанії було всього трохи більше десяти виробів.
У 2004 році комерційна пропозиція включало близько 500 каталожних продуктів.
Унаслідок часто змінюються тенденцій в дизайні інтер'єрів, а також керуючись прагненням донести комерційну пропозицію до якомога більшій кількості потенційних клієнтів, сьогодні Nowodvorski можуть запропонувати понад 2,5 тисяч моделей. Обсяг комерційної пропозиції безперервно доповнюється, оскільки мета Nowodvorski - це задоволення найбільш широкого попиту, не тільки щодо смаку клієнтів, але і функціональності світильників.
До складу каталогу Nowodvorski входять наступні розділи / групи виробів:
Bent Glass Lamps (плафони з гнутого скла).Modern (сучасні лампи).Classic (класичні лампи).Stained-glass Lamps (вітражні лампи) Kids (лампи для дітей). Spotlights (точкові світильники). Bathroom (лампи для ванної кімнати).Outdoor (лампи зовнішнього освітлення).

Колекції

Всі новинки
1-Modern (сучасні лампи)
2-Bent-glass (плафони з гнутого скла)
3-Classic (класичні лампи)
4-Stained-glass (вітражні лампи)
5-Kids (лампи для дітей)
6-Spotlights (точкові світильники)
7-Bathroom (лампи для ванної кімнати)
8-Outdoor (лампи зовнішнього освітлення)