Корисні поради › Мозаїка › Втілення мозаїки п'яте - Дорогоцінні вироби.

Втілення мозаїки п'яте - Дорогоцінні вироби.

Ми вже згадували про «золоту» скломозаїку, в кожний шматочок якої вкладена справжня золота (99 проби) фольга. Ще одна витончена мозаїка - мозаїка з додаванням штучного аквамарину, процес виготовлення якої дуже складний і клопіткий. Додавання оксиду міді дозволяє добитися неповторності відтінків кожного шматочка. Радує око і «мерехтливий» ефект поверхні мозаїки. Експерименти  продовжуються надалі так, що ці втілення не є вичерпними. Так, скажімо, ексклюзивну дорогу мозаїку роблять також з натурального перламутру.

З часом і цей список, мабуть, буде значно продовжений. Адже сучасні виробники прагнуть до оригінальності своєї продукції і жадають самобутності. Кожна компанія привносить в мистецтво створення мозаїки свою фірмову «фішку»: будь то стандарт розміру, колірне рішення або технологія виробництва.

Швидко реагують на нові тенденції і пропозиції фабрики кераміки Китаю, де теж є своя школа виробництва і історія використання мозаїки. Прийнятна ціна цієї мозаїки зовсім не впливає на якість негативно: та готова довго служити і радувати око. Серед різноманітності пропонованих на ринку варіантів є як класика, так і нововведення: мозаїка незвичайних розмірів і форм, неймовірних відтінків; деяка схожа на гальку, а деяка на карамельки.

 Визначившись з відповідним ціновим діапазоном, матеріалом, кількістю і навіть відтінком мозаїки, не забудьте порадитися з фахівцем і придбати необхідні «супутні» засоби - клей, а якщо потрібно, то і замазку. Правильність укладання мозаїки підкреслить її красу і не нашкодить якості. А в моменти творчого підйому - не бійтеся експериментів, адже мозаїка прикрасить не тільки інтер'єр, але і його елементи: торшери, рамки, вази, люстри... Пластичність матеріалу дозволяє створити неповторний затишок і вишуканий стиль у Вашому будинку.