Каталог › Сантехніка › Акрилові ванни › Poolspa  › KLIO 160x70, 170x70 › Система EFFECTS

Сантехніка

Акрилові ванни
Tresse, PAA, Cersanit, Duravit , Jacuzzi, Kolo , Poolspa , Ravak
Металеві ванни
Kaldewey, Estap , Roca , Smavit
Чавунні ванни
Roca
Душові кабіни
Duka, Cersanit, PAA, Kolo , Radaway, Ravak, Huppe
Умивальники, унітази
PAA, Vileroy & Bosh, Duravit , Laufen , Olimpia, Roca , Cersanit, Kolo, Kerasan, ArtCeram, Catalano, Simas
Змішувачі
Kludi, Axor , Grohe , Hansgrohe , KFA
Інсталяційні системи
Cersanit, Geberit , Grohe, Roca, Kolo
Меблі для ванних кімнат
Roca, Софас, Specchiere E, Euro Legno, Vileroy & Bosh , Laufen , Ravak , Akvarodos, Cersanit
Рушникосушки
Margaroli, Enix , Komex, Laris, Terma
Аксесуари для ванних кімнат
Bemeta, Bagno & Associati, Grohe , Hansgrohe , Килимки

Система EFFECTS

Система EFFECTS
 
 
Нова система гідромасажу EFFECTS поєднує водний і повітряний масаж, а також хромотерапію в трьох революційних програмах гідромасажу:


15-хвилинна програма skinBEAUTY

Перший етап купання - водний масаж середньої, а потім високої інтенсивності, розслабляє м'язи. Через деякий час підключається і поступово підвищує свою інтенсивність повітряний масаж з озонуванням. Він складає основу програми skinBEAUTY - покращує кровообіг шкіри, підтягує її і зміцнює, надаючи стійкий ефект розгладження зморшок, зменшення целюліту, а також згладжування розтяжок. Колір світла змінюється від ніжного фіолетового до стимулюючого червоного. У наступному етапі озонуючими повітряний масаж (перлова ванна) переходить в модульований режим з самого початку високою, а потім більш низькою інтенсивністю. Після короткої перерви сильний вплив водного масажу поновлюється, щоб через кілька хвилин знизити свою інтенсивність. Освітлення змінює колір на віталізірующій жовтий. Програма закінчується переходом обох видів масажу в постійний режим середньої інтенсивності. Колір світла змінюється на розслабляючий блакитний. Композиція процедур «skinBEAUTY» поступово моделює силует і призводить до того, що шкіра стає гладкою, чудово зволоженою і здатної до засвоєння більшої кількості кисню.

20-хвилинна програма bodyREGENERATION

Купання починається модульованим повітряним масажем, а також водним масажем середньої інтенсивності. Червоне освітлення допомагає стимулювати організм до інтенсивної регенерації. Черговий етап купання полягає в збільшенні сили обох видів масажу до максимуму, причому водний масаж, який є квінтесенцією програми bodyREGENERATION, переходить в пульсаційний режим, що імітує рухи масажиста. Швидко змінюється, різнокольорове освітлення стимулює кровообіг, а після переходу в режим плавних колірних змін полегшує розслаблення м'язів під впливом сильних струменів води. Через деякий час все відбувається у зворотному порядку - повітряний масаж знову переходить в синусоїдальний режим, а сила водного масажу встановлюється на високому рівні. Одночасно світло підлягає зміні на повертає життєві сили жовтий колір, щоб під кінець плавно набрати енергетізірующій помаранчевий відтінок. Програма закінчується кількома хвилинами водного та повітряного масажу високої інтенсивності, завдяки якому Ви швидко відновите тонус м'язів і суглобів, а також повноту життєвих сил.

10-хвилинна програма proRELAXATION

Перший етап купання - повітряний масаж з постійною високою інтенсивністю, вплив якого через деякий час усіліваетсясільним водним масажем. Напружені м'язи розслаблюються, а заспокійливе блакитне освітлення вводить почуття в стан глибокої релаксації. Через кілька хвилин водний масаж припиняється, а розслаблююча перлинна ванна стає менш інтенсивною і переходить в модульований режим. На почуття починає впливати м'яке зелене освітлення, що допомагає відновити внутрішню гармонію і рівновагу. Через кілька хвилин, повних заспокоєння і релаксації, ще на хвилину запускається розслабляючий інтенсивний водний масаж, який затухає разом зі зміною кольору світла на віталізірующій жовтий. Програма proRELAXATION закінчується кількома хвилинами серед струменів води і повітря з постійною помірною інтенсивністю. Він сприяє внутрішньому заспокоєнню і безтурботності організму, а супутнє йому помаранчеве освітлення повертає життєрадісність після розслабляючого купання.
 
Обладнання версії СТАНДАРТ
 
Електронне управління
ВОДНИЙ МАСАЖ
- Ротаційні форсунки для спини
 
- Ротаційні форсунки для стоп (у ваннах з круглими форсунками)
 
- Спрямовані форсунки для стоп (у ваннах з квадратними форсунками)
- Бічні форсунки з можливістю регулювання напряму водного струменя
 
- Датчик рівня води
- Захист від сухого запуску насоса
- Відведення води після купання з системи водного масажу
ПОВІТРЯНИЙ МАСАЖ
- Система повітряних каналів у ванні
- Повітряний компресор з підігрівом
- Автоматичне озонування води
- Відведення води після купання з системи повітряного масажу
- Автоматична просушування системи аеромассжа теплим повітрям після купання
ЗАПРОГРАМОВАНЕ МАКСИМАЛЬНИЙ ЧАС КУПАННЯ (30 хв.)
 
ОПЦІЇ ЗА ДОДАТКОВУ ВАРТІСТЬ
 
- Автоматична дезинфекція (при порожній ванні)
 
- Нагрівач, що підтримує температуру води (для більш довгих купань)
- Підводне освітлення (галогенне біле або багатобарвне світлодіодне - хромотерапія)