Каталог › Сантехніка › Душові кабіни › Huppe

Сантехніка

Акрилові ванни
Tresse, PAA, Cersanit, Duravit , Jacuzzi, Kolo , Poolspa , Ravak
Металеві ванни
Kaldewey, Estap , Roca , Smavit
Чавунні ванни
Roca
Душові кабіни
Duka, Cersanit, PAA, Kolo , Radaway, Ravak, Huppe
Умивальники, унітази
PAA, Vileroy & Bosh, Duravit , Laufen , Olimpia, Roca , Cersanit, Kolo, Kerasan, ArtCeram, Catalano, Simas
Змішувачі
Kludi, Axor , Grohe , Hansgrohe , KFA
Інсталяційні системи
Cersanit, Geberit , Grohe, Roca, Kolo
Меблі для ванних кімнат
Roca, Софас, Specchiere E, Euro Legno, Vileroy & Bosh , Laufen , Ravak , Akvarodos, Cersanit
Рушникосушки
Margaroli, Enix , Komex, Laris, Terma
Аксесуари для ванних кімнат
Bemeta, Bagno & Associati, Grohe , Hansgrohe , Килимки

Huppe

   Більше 40 років тому компанія HUPPE вперше в Німеччині випустила душові кабіни. Huppe є провідною фірмою з виробництва душових кабін. В даний час це велика міжнародна компанія, яка виробляє душові кабіни, двері і піддони. Вимогливість німецьких стандартів при виборі матеріалів, відмінний дизайн і обчислюваний десятиліттями досвід - ось основа широкого розмаїття різних рішень. З тим, щоб Ви могли приймати душ з величезним задоволенням. Кожен день. Протягом багатьох, багатьох років.

    Візитною карткою компанії стали душові двері huppe, виконані з прочнейших сортів скла і склопластика. Абсолютна прозорість цілого ряду колекцій надає душовим кабінам huppe тонку німецьку пікантність.

   Ще однією яскравою ознакою стали піддони huppe, втоплені до рівня підлоги, часто не відрізняються від загального кольору, їх ніби й немає зовсім. Такий ефект має одну дуже важливу мету - візуально заощадити місце, займане душовою кабіною huppe. Відсутність вираженого піддону huppe в комплексі з прозорими стінками робить саму кабіну примарною, нереальною.

    Прозорі стінки і душові двері huppe проявляються лише під час використання кабіни - скло покривається потом, бризками і стає видимим. Решту часу душова кабіна huppe нічим не обмежує огляд, практично зникаючи з поля зору.

    Серед матеріалів для піддона huppe найбільше популярністю користується акрил. В будь-якому стані його поверхня не ковзає, що робить використання кабіни безпечним і зручним.Додаткову безпеку душових дверей huppe забезпечує спеціальна мікроплівка, що покриває всі скляні деталі. Від дуже сильного удару скло може тріснути, але воно не розлетиться віялом гострих осколків, а залишиться в рамі і не заподіє ніякої шкоди.  Також одна з особливостей моделей сантехніки Huppe - педантичне дотримання сучасних стандартів, завдяки чому вся сантехніка Huppe чудово функціонує з устаткуванням інших марок.

    Більше чотирьох десятків років тому в Німеччині були вперше випущені в продаж душові кабіни Huppe. І до сьогоднішнього дня компанія зберегла свій статус одного з європейських лідерів ринку виробників сантехнічного устаткування.

    Душова кабіна Huppe - це свого роду втілення комфорту. Адже кожна деталь конструкції будь-якої моделі ретельно продумана і акуратно виконана. Купуючи душові кабіни Huppe, ми забезпечуємо собі і своїй сім'ї ефективні водні процедури прямо на дому! Приголомшливі можливості парових боксів з легкістю стають альтернативою дорогим процедурам СПА-салонів. До того ж, душова кабіна Huppe буде виглядати в інтер'єрі ванної кімнати надзвичайно вишукано і обов'язково додасть яскравий штрих в загальну дизайн-концепцію.