Каталог › Сантехніка › Умивальники, унітази › Olimpia

Сантехніка

Акрилові ванни
Tresse, PAA, Cersanit, Duravit , Jacuzzi, Kolo , Poolspa , Ravak
Металеві ванни
Kaldewey, Estap , Roca , Smavit
Чавунні ванни
Roca
Душові кабіни
Duka, Cersanit, PAA, Kolo , Radaway, Ravak, Huppe
Умивальники, унітази
PAA, Vileroy & Bosh, Duravit , Laufen , Olimpia, Roca , Cersanit, Kolo, Kerasan, ArtCeram, Catalano, Simas
Змішувачі
Kludi, Axor , Grohe , Hansgrohe , KFA
Інсталяційні системи
Cersanit, Geberit , Grohe, Roca, Kolo
Меблі для ванних кімнат
Roca, Софас, Specchiere E, Euro Legno, Vileroy & Bosh , Laufen , Ravak , Akvarodos, Cersanit
Рушникосушки
Margaroli, Enix , Komex, Laris, Terma
Аксесуари для ванних кімнат
Bemeta, Bagno & Associati, Grohe , Hansgrohe , Килимки

Olimpia

    Представляємо вашій увазі продукцію Італійської фабрики «CERAMICA OLYMPIA».

    Чудова сантехніка, що поєднує в собі вийняткову якість, досконалий дизайн та помірні ціни. Виразні класичні лінії, невигадливість і гармонія привертають увагу ще й тим, що крім білого фабрика виготовляє сантехніку і інших кольорів (беж, рожевий, блакитний, сірий, салатний), що відповідає сучасним вимогам і смакам.

    Сучасні і оригінальні колекції технологічно удосконалені, що надає цінність традиційному творчому початку. Вишуканість дизайну і чари симетрії доповнять ванну кімнату і зроблять її нескінченно елегантною і винятковою. Вас приємно здивує і порадує баланс ціни і якості таких серій як "AMBRA", "TOP" "MERKUR" в якому Ви відкриєте для себе простоту, витонченість, і досконалість стилю.
Кожна людина бажає комфорту та відчуття гармонії, і Ви відчуєте особливий дух романтики, дотик до чистоти, придбавши комплект сантехніки «CERAMICA OLYMPIA».

    Поєднання дизайну і чистих ліній, діамантова глазур сантехніки, декоративні одноколірні елементи створять гармонійне, яскраве враження юності і свіжості і обіцянка приємних моментів.

    Фабрика Olympia Ceramica була заснована в 1979 році. Але за такий невеликий період часу встигла стати відомим брендом у всій Європі. Продукція фабрики - це завжди стандарт якості, цікаві, часом навіть незвичайні рішення дизайнерів, які змушують захоплюватися оригінальністю виконання.

    Продукція фабрики відрізняється тим, що в дизайні сантехніки поєднуються елегантність і сучасні тенденції. Яскравість фарб дозволяє створити композицію, яка висловить стиль і індивідуальність володаря ванної кімнати від Olympia Ceramica.

Aurelia
Crono
Impero