Каталог › Сантехніка › Змішувачі › Axor

Сантехніка

Акрилові ванни
Tresse, PAA, Cersanit, Duravit , Jacuzzi, Kolo , Poolspa , Ravak
Металеві ванни
Kaldewey, Estap , Roca , Smavit
Чавунні ванни
Roca
Душові кабіни
Duka, Cersanit, PAA, Kolo , Radaway, Ravak, Huppe
Умивальники, унітази
PAA, Vileroy & Bosh, Duravit , Laufen , Olimpia, Roca , Cersanit, Kolo, Kerasan, ArtCeram, Catalano, Simas
Змішувачі
Kludi, Axor , Grohe , Hansgrohe , KFA
Інсталяційні системи
Cersanit, Geberit , Grohe, Roca, Kolo
Меблі для ванних кімнат
Roca, Софас, Specchiere E, Euro Legno, Vileroy & Bosh , Laufen , Ravak , Akvarodos, Cersanit
Рушникосушки
Margaroli, Enix , Komex, Laris, Terma
Аксесуари для ванних кімнат
Bemeta, Bagno & Associati, Grohe , Hansgrohe , Килимки

Axor

Змішувачі Axor - стильний дизайн для ексклюзивних ванних кімнат

    Axor - це преміум бренд компанії Hansgrohe, провідного європейського виробника сантехнічного обладнання. Hansgrohe Axor пропонує вам ексклюзивні дизайнерські рішення для ванних кімнат, які підкреслять вашу індивідуальність і при цьому створять комфортні умови для прийняття водних процедур.

    Вся продукція створюється в тісному співробітництві зі всесвітньо відомими архітекторами та дизайнерами: Антоніо Читтеріо, Жан-Марі Массо, Філіпом Старком і дизайнерською студією Phoenix Design. Результатом спільної роботи стають ексклюзивні рішення для ванних кімнат, багатогранні і неповторні, як і самі люди, для яких вони і створюються.

    Змішувачі Hansgrohe Axor від Жан-Марі Массо - це любов до природи, втілена в металі і дизайн тут відображає гармонійна взаємодія природи, людини та інноваційних технологій. Змішувачі Axor від Антоніо Читтеріо - це тонкий баланс між традиціями і новаторськими рішеннями. Змішувачі Hansgrohe Axor від Філіпа Старка відображають головний посил майстра - не важливо як виглядає річ, важливо те, які вона викликає емоції. Дизайнери з Phoenix Design ставлять в основу споживачів, тому в своїх роботах дотримуються золотого правила - змішувачі для ванни Axor повинні бути легкими у використанні і приносити задоволення.

    У 2009 році Hansgrohe Axor представив світу роботи нового дизайнера - Патрісії Уркіоли. Її колекція Axor Urquiola наповнена спогадами і чуттєвістю, наприклад, ванни і раковини виконані у формі старого корита, а змішувачі для ванни Axor забезпечені важелями схожими на листя екзотичних рослин.

    Модельний ряд ексклюзивних рішень досить широкий і ви без особливих зусиль підберете собі змішувачі Axor, які впишуться в інтер'єр вашої кімнати і додадуть в неї нотку неповторності. У нашому електронному каталозі представлені стильні і функціональні змішувачі Axor для кухні, змішувачі для ванни Axor, а також різноманітні аксесуари.

Carlton
Сitterio
Citterio M
Massaud
Starck
Starck ShowerCollection
Starck X
Terrano
Uno²
Urquiolа