Каталог › Сантехніка › Змішувачі › Kludi

Сантехніка

Акрилові ванни
Tresse, PAA, Cersanit, Duravit , Jacuzzi, Kolo , Poolspa , Ravak
Металеві ванни
Kaldewey, Estap , Roca , Smavit
Чавунні ванни
Roca
Душові кабіни
Duka, Cersanit, PAA, Kolo , Radaway, Ravak, Huppe
Умивальники, унітази
PAA, Vileroy & Bosh, Duravit , Laufen , Olimpia, Roca , Cersanit, Kolo, Kerasan, ArtCeram, Catalano, Simas
Змішувачі
Kludi, Axor , Grohe , Hansgrohe , KFA
Інсталяційні системи
Cersanit, Geberit , Grohe, Roca, Kolo
Меблі для ванних кімнат
Roca, Софас, Specchiere E, Euro Legno, Vileroy & Bosh , Laufen , Ravak , Akvarodos, Cersanit
Рушникосушки
Margaroli, Enix , Komex, Laris, Terma
Аксесуари для ванних кімнат
Bemeta, Bagno & Associati, Grohe , Hansgrohe , Килимки

Змішувачі Kludi (Клуді)

Kludi (Клуді) - найстаріша німецька компанія, що займається випуском сантехніки ще з 1925 року. Сьогодні Kludi (Клуді) є одним з лідерів виробництва високотехнологічних змішувачів для ванної кімнати та кухні, а її продукція користується незмінним попитом на всіх п'яти континентах.

В основному сантехніка Kludi (Клуді) випускається в Німеччині та інших європейських країнах, проте для більшої ефективності виробництва підприємство має філії в Австрії, Угорщині та Польщі, а торгові представництва Kludi (Клуді) розкидані по всьому світу.

Вся сантехніка Kludi (Клуді) є зразком як бездоганної німецької якості, так і впізнаваного дизайну, який, незважаючи на велику кількість стилістичних ліній, завжди пізнаваний. Особливо виразні й оригінальні змішувачі Kludi (Клуді), які компанія виробляє як для ванних кімнат, так і для кухонь. У змішувачах Kludi можна знайти практично все - від підкресленого консерватизму до хайтека самих фантастичних обрисів.

Разом з тим, змішувачі Kludi (Клуді) технологічно досконалі, мають у запірних механізмах практично незносимі керамічні картріджі, для яких характерний виключно м'який хід важеля або вентиля. Висока надійність змішувачів Kludi (Клуді) гарантується ще й жорсткими вимогами збірки, а також суворим фірмовим контролем якості на всіх етапах виробництва.

Особливої згадки заслуговують змішувачі для ванни Kludi (Клуді) , а також всілякі душові системи. Для більш комфортного використання змішувачі для ванни Kludi (Клуді) забезпечуються термостатами та іншими пристосуваннями. Самі душові панелі Kludi передбачають можливість кутового або звичайного монтажу і доповнюються різними аксесуарами.

Завершують лінійку виробів біде і унітази Kludi (Клуді) , які дуже естетичні і технологічні і випускаються як в підлогових варіантах, так і в комплекті з інсталяцією для настінного кріплення.