Каталог  › Штори та текстильні аксесуари › Elizabeth Home

Штори та текстильні аксесуари

Elizabeth Home

Один з головних модних трендов на сьогоднішній день - все натуральне і подібне натуральному. Але повністю натуральні тканини, в тому числі тюлі натуральні, крім своїх переваг і достоїнств, таких як екологічність, природність, природна краса мають і ряд недоліків: усадка, вигоряння, складності в прасування. Ціна, на жаль, теж грає важливу роль. Як правило, "натуральне" означає "недешеве".

Всі виробники постійно замислюються, про те як позбавити тюль з натуральних тканин від недоліків, але при цьому зберегти всі його переваги. Саме по-цьому Elizabeth Home пропонує напівнатуральні, змішані тканини. При цьому Ви отримуєте природну красу і м'якість натуральних волокон і практичність синтетичних ниток: тюль під льон і бавовну. У таких тканинах, як правило, ідеальний баланс якості та ціни. Варіантів так багато, що кожен наш клієнт зможе знайти саме відповідне рішення для себе. Головне, заздалегідь визначити важливість деяких особливостей матеріалу в тому чи іншому приміщенні.

Кілька практичних порад по догляду, щоб тюлі з тканини натуральної залишалися в первісному вигляді: 1.Вибираючи натуральний тюль, звертайте увагу на рекомендації по догляду, дотримуючись їх, будь-яка навіть сама примхлива тканину буде вести себе ідеально. 2.Матеріал до пошиття слід правильно підготувати, попередня обробка парою допоможе уникнути усадки. 3.Використовуйте підкладкову тканину, це вбереже як натуральні тканини, так і синтетичні від вигорання. 4.Підбираючи тюлі з тканини натуральної орієнтуйтеся на їх призначення. Для дитячої спальні використовуйте тканини, в складі яких більший відсоток бавовни. Для кухні вибирайте напівнатуральні або синтетичні тканини. Ну а в вітальні можете покластися просто на свій смак.

AA1106
AA1852
AA1911
AA1912
AA1954
AA2014
AA1953