Каталог › Сонцезахисні системи › Сонцезахисні системи › Інтер'єр Плюс › Інтер'єр вікна › Штори-плісе

Штори-плісе

Галерея штор плісе

Штори-плісе були вперше винайдені в Німеччині в другій половині XX сторіччя. Витончені шторки з плісерованноютканиною призначені для функціонального сонцезахисту вікон практично будь-якої форми: як прямокутної форми, так вікон у вигляді трапецій, трикутників, арок і т.п.

   

Штори-плісе 20мм з підтримуючою драбинкою з'явилися в нашому асортименті в 2009 році. За кілька років роботи з плісе ми бачимо наскільки різноманітна архітектура сучасних будинків. Асортимент систем розроблених Cosiflor (Німеччина) досить великий, однак, для вирішення завдань по солнцезащіте вікон складної форми ми нерідко розробляємо і виготовляємо ексклюзивні варіанти систем.

Комплектація Cosiflor (Німеччина) на сьогоднішній день є найбільш технологічною і надійною в експлуатації;

Тканини плісе двох провідних виробників J & M (Німеччина) і Blocker-Cosiflor (Німеччина) представлені великим і різноманітним асортиментом:

 • трендові тканини з металізованої печаткою
 • великий вибір однотонних тканин
 • різноманітні тканини з друкованим малюнком
 • фактурні та жакардові тканини
 • тканину зі структурою у вигляді «сот» - Дует Лайт і Дует В / O
 • функціональні тканини, які не підтримують горіння
 • велика кількість тканин з перловим відбиваючим напиленням з тильного боку

Міжнародний сертифікат Oeko-Tex підтверджує екологічну якість всіх тканин плісе. Тканини безпечні і не виділяють шкідливих речовин при нагріванні на сонці, не притягують пил, зберігають колір і форму.

 • Штори-плісе «Інтер'єр Плюс» виготовляються з підтримуючою драбинкою, завдяки чому складки не "стікають» вниз штори.

 • Штори-плісе особливі тим, що дозволяють закривати будь-яку частину вікна. Наприклад, закрита нижня частина вікна, ви і ваші рослини захищені від прямих променів, а через верхню частину денне світло потрапляє в приміщення, що особливо зручно для чесних будинків і квартир на нижніх поверхах.

 • Однією з особливостей плісе є можливість комбінування двох тканин в одному виробі - «День-Ніч».Різні тканини дозволяють вибрати бажаний рівень сонцезахисту на даний момент. Наприклад, використовуйте більш щільну тканину для максимального затінення коли хочете відпочити (денний сон для дітей), а більш прозору тканину використовуйте коли в приміщенні потрібен приємний рассеяний денне світло (для роботи або ігор).

 • Для сонцезахисту мансардних вікон, зимових садів і стельового скління штори плісе просто незамінні.

 • Кольори комплектації систем вибирайте в залежності від кольору профілю ваших вікон.
 • Управляти шторами плісе можна за допомогою натяжних, свободновісящая і ланцюгових механізмів (залежно від обраної системи).

Для стельових, мансардних вікон, а також для плісе великих розмірів рекомендуємо вибирати автоматичне управління з дистанційним або провідним управлінням. Автоматика - Somfy (Франція).

тканини

J & M (Німеччина) і Blocker-Cosiflor (Німеччина)

системи

Blocker-Cosiflor (Німеччина)

управління

шнур, ручка, ланцюжок, гриф, кардан, електропривод

аксесуари

дизайнерські важки

Системи плісе

Штори плісе поєднують в собі оригінальність і практичність використання. Система вибирається залежно від форми і розташування вікна, а також залежно від бажаного варіанту управління.

Якісні комплектуючі Blocker-Cosiflor (Німеччина), сучасне оснащення виробництва, власні розробки та інновації, гранична увага до деталей - все це в цілому дозволяє створювати продукт європейської якості з великими можливостями з декорування вікон практично будь-якої форми.

Для вертикальних вікон традиційної прямокутної форми рекомендуємо натяжні і вільновисячі системи плісе 20мм і 50мм. Якщо у вашому будинку є мансардні вікна і "Зимові сади" - рекомендуємо наступні системи. Управління ручне.

Для більш комфортного управління - вибирайте моторизовані (керовані за допомогою автоматики) штори плісе. FE, XLE - для вертикальних вікон і PLE - для мансардних і стельових вікон.

Основне призначення штор плісе - це функціональний сонцезахист вікон нестандартної форми.Залежно від конфігурації вікна і бажаного варіанту управління підбирається система плісе. Системи можуть бути робітниками і фіксованими.

Для арочних вікон представляємо ряд систем плісе. Можливо також поєднання прямокутної і арочної форми в одному виробі: такі системи називаються ПАРУС.

На вікна у формі трапеції або трикутника, розташовані на висоті і під кутом (мансардні і стельові) необхідно вибирати спеціальні системи, до складу яких входять троси, службовці для утримання системи в натягу.

Для стельових і мансардних вікон часто необхідно автоматизоване управління, так як в основному це засклення великого розміру, розділене на сегменти і, як правило, важкодоступне для ручного управління.

Отже, переваг у штор плісе достатньо. Основні з них:

 • Системи штор-плісе дозволяють декорувати як вертикальні, так і похилі вікна, а також мансарди і зимові сади;
 • Системи плісе - це практичне рішення по «закриттю» будь-якій частині вікна;
 • Для трикутних, арочних, трапецієподібних вікон можливі як робітники, так і фіксовані системи;
 • Можливо як ручне, так і автоматичне управління шторами-плісе.

Тканини плісе