Каталог › Сонцезахисні системи › Сонцезахисні системи › Інтер'єр Плюс › Інтер'єр вікна › Жалюзі бамбукові Premium BAMBOO

Жалюзі бамбукові Premium BAMBOO

Бамбукові горизонтальні жалюзі - виготовлені з натурального матеріалу, який привносить в інтер'єр особливий еко-стиль і створює атмосферу затишку.

Бамбук (Bamboo) - вічнозелена рослина, поширена в обох півкулях Землі, відрізняється високою швидкістю росту і міцністю деревини. З бамбука виготовляють різноманітні предмети побуту, музичні інструменти, меблі.

Для горизонтальних бамбукових жалюзі використовуються тверді сегменти стебел і технологію пресування, завдяки якій бамбукові ламелі стабільно "тримають форму" в готових жалюзі.

Матеріали Преміум Бамбук (ламелі, нижні планки, маскувальні карнизи) покривають особливим матовим прозорим лаком, який захищає жалюзі від дії ультрафіолету і дозволяє натуральному матеріалу "дихати". Світлі бамбукові матеріали попередньо обробляються димом, що підкреслює екзотичну, природну текстуру бамбука.

Важливо при замовленні жалюзі врахувати спосіб монтажу і можливості комплектації. Наприклад, жалюзі встановлені на стулку повинні дозволяти вільно відкривати вікна (без удару самих жалюзі і пошкодження віконного отвору). Нижня, тросова (похила) фіксації, тесьмовая драбинка - це опції, які роблять експлуатацію жалюзі комфортніше. НЕ забудьте врахувати їх при замовленні.

Тасьмова лєнта одночасно виконує функціональну (перекриття технологічних отворів) і декоративну функцію. Асортимент тасьмовой драбинки для дерев'яних жалюзі 25мм і 50мм відрізняється.

Бамбукові жалюзі в стандартах 25мм і 50мм відрізняються способом управління (ручне за замовчуванням).

Для бамбукових жалюзі застосовуються також стильні аксесуари - дизайнерські важки для шнурового управління. Дизайнерські важки представлені п'ятьма групами: Метал, Плекс, Акрил, Шкіра Кайман і Шевро, Стрази.

Автоматика. Відповідно до вимог часу і розвитком технологій комфорту для бамбукових і дерев'яні жалюзі пропонується автоматичне управління. Управляти сонцезахисними системами за допомогою пульта або перемикача практично не докладаючи фізичних зусиль легко і зручно. Радіус дії радіоуправління - близько 20м.

Корисно знати

ДОГЛЯД

 • Для жалюзі з натуральних матеріалів вологе прибирання неприпустима.
 • Найкраще застосовувати пилосос, суху ганчірку або м'яку щітку, використовувати аерозолі небажано.
 • Крім того, для чищення дерев'яних жалюзі незастосовні розчинники та абразивні порошки, які ведуть до руйнування верхнього шару, утворення тріщин і дефектів зовнішнього вигляду.

ОСОБЛИВОСТІ ЗОВНІШНЬОГО ВИДУ ЖАЛЮЗІ

 • бічні зрізи ламелей Моріон і Базальт тонуються в тон;
 • отвори під кабелі не тонуються для всіх кольорів бамбука;
 • в місцях пробивання отворів у ламелях можлива незначна деформація (причина - порушення структури деревини в місці пробивання і попадання вологи при експлуатації);
 • елементи жалюзі (тростина, дзвіночок і т.п.) можуть відрізнятися по тону від кольору ламелей, що обумовлено різною структурою вихідних матеріалів;
 • поверхню ламелей може мати різну ступінь матовості, що пов'язано з натуральним походженням матеріалу і не є дефектом;
 • особливості структури матеріалу, що підкреслюють натуральність - не є дефектом і предметом для рекламації.

УВАГА!

У процесі експлуатації можлива зміна зовнішнього вигляду бамбукових жалюзі і прояв певних деформацій, що може бути пов'язано з умовами експлуатації:

 • жалюзі з натурального бамбука й дерева НЕ рекомендується встановлювати в приміщеннях з підвищеною вологістю
 • з часом допускається деяка деформація ламелей, особливо в приміщеннях з перепадами температур і вологості; з сонячної сторони, з часом, можлива деяка втрата кольору
 • при виготовленні бамбукових жалюзі колір, тон і форма ламелей підбираються максимально ретельно з урахуванням допусків по деформацій і разнотону
 • проте природні властивості матеріалу обумовлюють характерні для дерева незначні розбіжності в кольорі і текстурі
 • для бамбукових ламелей допустимі мікро-відколи на торцях ламелей. У виробі сторона з ськоламі звернена до скла.

ламелі BAMBOO

тверді сегменти стебел бамбука 

комплектація

Польща

управління

Ручне або автоматичне Somfy (Франція) 

аксесуари

Дизайнерські важки