Каталог › Сонцезахисні системи › Сонцезахисні системи › Інтер'єр Плюс › Інтер'єр вікна › Жалюзі дерев'яні BASSWOOD

Жалюзі дерев'яні BASSWOOD

Дерев'яні горизонтальні жалюзі - преміум сонцезахисні системи. Натуральне дерево надає інтер'єру особливий стиль, створює атмосферу затишку і спокою.

Дерево - самий природний вибір для предметів облаштування будинку. Жалюзі з натурального дерева не виняток. Вони привабливі своїм зовнішнім виглядом, гармонує з елементами меблів і екологічністю.

Дерев'яні жалюзі особливі тим, що виготовляються з цільного масиву натурального дерева і не втрачають свою популярність десятиліттями.

Важливо при замовленні жалюзі врахувати спосіб монтажу і можливості комплектації. Наприклад, жалюзі встановлені на стулку повинні дозволяти вільно відкривати вікна (без удару самих жалюзі і пошкодження віконного отвору). Нижня, тросова (похила) фіксації, тесьмовая драбинка - це опції, які роблять експлуатацію жалюзі комфортніше. НЕ забудьте врахувати їх при замовленні.

Тесьмовая ленка одночасно виконує функціональну (перекриття технологічних отворів) і декоративну функцію. Асортимент тесьмовой драбинки для дерев'яних жалюзі 25мм і 50мм відрізняється.

Дерев'яні жалюзі 25мм і 50мм відрізняються також способом управління (ручне за замовчуванням).

Для дерев'яних жалюзі застосовуються також стильні аксесуари - дизайнерські важки для шнурового управління. Дизайнерські грузики представлені п'ятьма групами: Метал, Плекс, Акрил, Шкіра Кайман і Шевро, Стрази.

Автоматика. Відповідно до вимог часу і розвитком технологій комфорту для дерев'яні жалюзі пропонується автоматичне управління. Управляти сонцезахисними системами за допомогою пульта або перемикача практично не докладаючи фізичних зусиль легко і зручно. Радіус дії радіоуправління - близько 20м.

Корисно знати

ДОГЛЯД

 • Для жалюзі з натурального дерева вологе прибирання неприпустима.
 • Найкраще застосовувати пилосос, суху ганчірку або м'яку щітку, використовувати аерозолі небажано.
 • Крім того, для чищення дерев'яних жалюзі незастосовні розчинники та абразивні порошки, які ведуть до руйнування верхнього шару, утворення тріщин і дефектів зовнішнього вигляду.

ОСОБЛИВОСТІ ЗОВНІШНЬОГО ВИДУ ЖАЛЮЗІ

 • бічні зрізи ламелей тонуються в тон, крім світлих натуральних кольорів Сосна, Бук і Мілано;
 • отвори під кабелі не тонуються для всіх кольорів дерева;
 • в місцях пробивання отворів у ламелях можлива незначна деформація (причина - порушення структури деревини в місці пробивання і попадання вологи при експлуатації);
 • елементи жалюзі (тростина, дзвіночок і т.п.) можуть відрізнятися по тону від кольору ламелей, що обумовлено різною структурою вихідних матеріалів;
 • поверхню ламелей може мати різну ступінь матовості, що пов'язано з натуральним походженням матеріалу і не є дефектом;
 • річні кільця, сучки, «тигрова» текстура на ламелях - прояви структури дерева, що підкреслюють натуральність матеріалу - не є дефектом і предметом для рекламації.

 

УВАГА!

У процесі експлуатації можлива зміна зовнішнього вигляду дерев'яних жалюзі і прояв певних деформацій, що може бути пов'язано з умовами експлуатації:

 • жалюзі з натурального дерева НЕ рекомендується встановлювати в приміщеннях з підвищеною вологістю
 • з часом допускається деяка деформація ламелей, особливо в приміщеннях з перепадами температур і вологості; з сонячної сторони, з часом, можлива деяка втрата кольору
 • при виготовленні дерев'яних жалюзі колір, тон і форма ламелей підбираються максимально ретельно з урахуванням допусків по деформацій і разнотону
 • проте природні властивості матеріалу обумовлюють характерні для дерева незначні розбіжності в кольорі і текстурі

ламелі Baswood

Канадська або Далекосхідна липа 

комплектація

Польща

управління

Ручне або автоматичне Somfy (Франція) 

аксесуари

Дизайнерські грузики