Каталог › Сонцезахисні системи › Сонцезахисні системи › Інтер'єр Плюс › Карнизи та аксесуари › Римські карнизи

Римські карнизи

Римські штори - це один з видів "м'яких штор". Римські штори збираються горизонтальними складками за допомогою ланцюжка управління або електроприводу. Для пошиття римських (а також австрійських і лондонських штор) підійдуть більшість шторних тканин, які можна також поєднувати між собою в одному виробі. Досвід і фантазія дизайнерів підкажуть краще рішення з оформлення, а ми надаємо три варіанти комплектації римського карниза: Класика, Закритий і Абсолют. Дизайнерські ланцюжки і важки зроблять управління шторами більш комфортним, а зовнішній вигляд - ексклюзивним.

Залежно від моделі штори ви можете замовити римський карниз в повній комплектації або в економ-комплектації. Ця можливість застосовується до всіх видів систем римських карнизів:Абсолют, Закритий і Класика.

Наприклад, економ-комплектація карниза застосовується для австрійських штор, де текстолітові прутики для горизонтальних складок не використовуються.

Корисно знати

Рекомендації при виборі комплектації римських (австрійських) штор:

- Римські карнизи Закритий, Абсолют і Класика комплектуються ланцюжком без з'єднання"endless". За запитом ланцюжок може бути дизайнерська Плекс з прозорими кульками або металева (хром, сатин, срібло, золото, латунь, чорний, антик, мідь);

- Якщо штора буде експлуатуватися в приміщенні з підвищеною вологістю - рекомендуємо такі варіанти управління: стандартна пластикова ланцюжок, дизайнерська пластикова ланцюжок Плекс, дизайнерська металева нержавіюча ланцюжок.

- Відмітна особливість римського карниза Абсолют - це можливість навішувати і фіксувати шнури і полотно штори на вже попередньо встановлений карниз. Також зручно потім знімати тканина з шнурами для прання;

- Римський карниз Класика естетичний використовувати для штор з щільних тканин (тканина закриває котушки карниза);

- Для римських штор з автоматичним управлінням рекомендуємо вибирати карниз Абсолют;

- Для римських штор великих розмірів призначена система РК XL з автоматичним управлінням.

дизайнерські грузики - прекрасний аксесуар для римських, австрійських та ін штор з цепочним управлінням.

Класика

роторно-ланцюговий механізм

Закритий

компактний закритий карниз, всі елементи всередині карниза, управління ланцюжок 

Абсолют

компактний карниз, всі елементи в карнизі, шнури прищелкиваются при навішуванні полотна, управління ланцюжок

Управління 

ланцюжок endless, для системи Абсолют рекомендується автоматика Somfy (Франція)

Аксесуари

дизайнерські (металеві та плекс) ланцюжка, дизайнерські важки