Каталог › Сонцезахисні системи › Сонцезахисні системи › Інтер'єр Плюс › Ворота і ролети › Ролетні системи

Ролетні системи

Про захисні ролети

Ми прекрасно розуміємо, що загальна стилістика Вашого будинку - це продовження Вашої індивідуальності. Ваш будинок - це Ваш світ. Фахівці компанії Інтер'єр Плюс доповнять його захистом, теплом і комфортом. А якщо Ви будуєте завод, логістичний центр або магазин - у нашій скарбничці і для Вас є море технічно грамотних пропозицій. У наш час складно знайти людину, яка не знайома з захисними ролетами.

Дані системи стали настільки популярними, а їх конструкція настільки універсальною і функціональної, що захисні ролети повсякденно виробляються як для комерційного та промислового, так і для індивідуального застосування.

Ролетні системи для вікон і дверей, ролетні ворота та ролетні решітки гармонійно доповнять екстер'єр Вашого приватного або комерційного об'єкту. Кожна роллета здійснюється за індивідуальним замовленням і може стати архітектурної складової фасаду на будь-якій стадії готовності будівлі. Для оптимального результату слід враховувати можливості, які надає виробник - Інтер'єр Плюс:

  • Палітра кольорів роллетного профілю;
  • Варіанти профілів: пенонаповнені, екструдовані, ролетні решітки;
  • Різноманітність видів управління: ручне (пружинно-інерційний механізм, шнурової привід (інерційний)), автоматичне (пульт, клавіша).

Корисно знати

Зазвичай ролетні системи застосовуються як елемент екстер'єру та захист, хоча, в практиці компанії Інтер'єр Плюс зустрічалися і успішні інтер'єрні рішення (застосування ролет всередині приміщень).

Максимальні розміри віконних і дверних ролет

  • ширина до 3500 мм
  • площа до 10 кв.м.

Максимальні розміри ролетних воріт

  • ширина до 4500 мм
  • площа до 14 кв.м.

Галерея захисних ролет

Віконні і дверні ролети

Віконні і дверні ролети давно завоювали довіру замовників, так як конструкція ролети дозволяє встановлювати їх на будь-які отвори.

Різноманіття комплектації, колірні рішення дають можливості вирішувати навіть складні завдання і знаходити нестандартні рішення. 
Різні види коробів підкреслять індивідуальність Вашого екстер'єру: круглий, напівкруглий, вбудований, протизламний, стандартний.

Визначальними умовами при виборі параметрів ролети є:

  • розміри прорізу;
  • вимоги до ступеня захисту;
  • бажані способи управління;

Комфорт став невід'ємною складовою нашого життя. Автоматичні системи управління забезпечать зручність і легкість при експлуатації захисних ролет. Якщо Ви вибираєте або вже встановили ролети з ручним керуванням - то, за Вашим запитом, їх можна автоматизувати.

Ролетні ворота

Складно уявити в'їзд в гараж або на об'єкт без воріт.

Ролетні ворота (також називають гаражні ролети) - чудово поєднують в собі економічність і функціональне рішення для гаражів і в'їздів, в яких є обмеження для установки секційних, орних або відкатних воріт.

Палітра кольорів ролетних воріт від компанії Інтер'єр Плюс доповнить вже створений екстер'єр, а фарбування ролет в колір по палітрі RAL підкреслить оригінальність Вашого смаку.

Залежно від Ваших побажань, розмірів прорізів і вітрових навантажень підбираються найбільш підходящі ролетні профілі, які є складовою частиною роллетного полотна.

Безпека Вашого об'єкту і Ваших близьких забезпечать автоматичні системи управління. Повною мірою оцінити рівень комфорту можна в погану погоду, не виходячи з автомобіля або будинку. Легкими натисканнями клавіш одного пульта Ви можете відкривати і закривати Ваші в'їзні та гаражні ворота.

І не варто засмучуватися, якщо ворота на Вашому об'єкті встановлені з ручним керуванням. У більшості випадків можна автоматизувати будь-які види воріт, з урахуванням Ваших потреб у комфорті, частоти їх використання і розмірів.

Ролетні ворота ідеально підходять для: 

- Гаражів, в яких висота отвору практично дорівнює висоті стелі (менше 100 мм); 

- Приміщень з інженерними комунікаціями, розташованими під стелею; 

- В'їздів, в яких є обмеження для відкривання відкатних, або орних воріт; 

- Торговельних павільйонів, як окремо розташованих, так і всередині торгових центрів.

Ролетні решітки

Щоб вітрина, як елемент реклами, продовжувала працювати і після закриття магазину - використовуйте ролетні решітки.

Елегантні ролетні решітки призначені для комерційних об'єктів, таких як салони, магазини, банки, торгові центри та ресторани. Не рідко вони використовуються і для захисту будинку. Широка лінійка квітів профілів підкреслить фірмовий стиль фасаду будівлі

Ролетні решітки - гармонійно поєднуються з будь-яким екстер'єром. А.

Основними перевагами ролетних решіток "Інтер'єр Плюс" є:

Постійна реклама - у вечірній час, вихідні та святкові дні Ви відпочиваєте, а вітрина працює;

Функціональність - ролетні решітки зручні в користуванні та обслуговуванні;

Комфорт для Вас створюють автоматичні системи управління, натисканням кнопки пульта або клавіші Ви керуєте однієї, групами або всіма ролетами одночасно;

Додатковий захист Вашого об'єкту забезпечена профілями для ролетних решіток, вироблених з алюмінію методом Екструд, а застосування посилених профілів гарантують високі протизламні характеристики;

Оригінальність - різне комбінування профілів ролетних решіток гармонійно доповнять екстер'єр і вигідно виділять ваш фасад.