Ваші відгуки

Ваші відгуки

Displaying results 31 to 35 out of 73
 

оля, 24.12.2015 13:10

Ура!!!!!!!!!!!!!
Я щойно виграла айфон 6 вже навіть маю його на руках.І досі не можу повірити!Клас!!!!!!!!!!!!
І плитку хорошу придбала та ще й телефончик крутий отримала!!!Дякую всім продавцям Леокераміки в Червонограді Ви справжні професіонали своєї справи ,дякую за хороший настрій та позитив який я сьогодні оримала!Ви супер!!!!!!!!!!!!!!

 

Ярослав, 01.12.2015 08:00

Все гарно, і плитка яка хочеш, і сантехніка, і дівчатка дизайнять професійно. Але як, поясніть, можна в 21-му столітті не мати терміналу для безготівкового розрахунку, га? (Львів)

 

Оксана, 22.11.2015 07:33

Доброго дня! Дуже задоволена роботою магазину Лео Кераміка в м.Івано-Франківськ... Команда магазину допомогла підготувати дизайн ванної кімнати та підібрати плитку, взагалі-дуже приємні люди... Дякую за великий асортимент товару та прекрасне відношення.

 

Оксана, 21.11.2015 19:28

Якщо ви шукаєте щось для ремонту із "родзинкою" - вам у Леокераміку! Асортимент по іспанській плитці найкращий у Луцьку (знаю, що кажу, бо обійшла УСІ спеціалізовані магазини в місті). Фуга і силікон хорошої якості тут же. Крім того,коли в процесі ремонту моєї квартири внеслися деякі корективи і довелось дозамовляти плитку, то мені довезли ІЗ САМОЇ ІСПАНІЇ ДВІ ШТУКИ!!! Це для магазину не стало проблемою. Ну і хочу подякувати менеджеру Ані, яка не тільки зрозуміла мої непрості запити, правильно націлила на вибір плитки, а ще й допомогла у виборі кольору кухонних меблевих фасадів! Цього вона взагалі могла й не робити, бо це вже не сфера її діяльності. Післяремонтною картинкою кухні, ванної і туалетної кімнат я ДУЖЕ задоволена! Тому дякую Леокераміці, яка задовільняє смаки таких вибагливих і нудних клієнтів, як я!

 

Василь, 18.11.2015 13:56

Добрий день. Дуже задоволена роботою саме Вашого магазину Лео Кераміка в м.Чернівцях,у вас дуже приємні ціни,якість просто супер...Команда магазину взагалі-дуже приємні люди,з якими хочеться спілкуватись і замовляти все більше і більше..Замовляю не перший раз,продавці-консультанти вміють порадити і допомогти з вибором. Дуже дякую власникам магазину за великий асортимент товару плитки і сантехніки,і за прекрасне відношення.

 
 

Залишіть свій відгук

Adding an entry to the guestbook