Ваші відгуки

Ваші відгуки

Displaying results 41 to 45 out of 73
 

Наталя, 27.09.2015 17:09

Вибирали керамічну плитку і перейшли всі стрийські магазини, зупинились на вашому. Вибір шикарний, асортимент відрізняється від інших магазинів такого типу. Продавці уміло продають, а поради дають дуже корисні, одним словом, ми свій дизайн переробили кардинально. А результат просто супер. Дякуємо!!!! РЕКОМЕНДУЄМО

 

, 18.09.2015 09:10

Вітаю,
Планували робити ремонт ванної кімнати. Довго шукали керамічну плитку для цього у різних торгових точках, але все ж зупинились на ЛеоКераміці (Дрогобич).
Великий вибір, шикарна плитка і неймовірно позитивні і професійні працівники.
Самі задоволені. Рекомендуємо іншим купувати саме у ЛеоКерамці (Дрогобич)

 

Наталя, 18.09.2015 08:42

Вирішили оновити ванну кімнату. Підійшла до цього дуже прискіпливо - все ж ремонт не на один рік. Обійшли з чоловіком всі магазини у Дрогобичі.
Проте, зупинились саме на Лео Кераміці, тому що мало того, шо тут великий вибір плитки і постійно оновлюються колекції та пропозиції, ще й тут найбільше вразив сервіс та професіоналізм команди. Особливо, сподобався молодий привітний чоловік (пізніше з’ясувалось, шо це їхній директор) бачив, що ми з чоловіком довго вибираємо і дискутуємо - підійшов і так легко, і просто все розказав, показав і підказав, що вибір зробився сам собою. Кінцевим результатом дуже задоволені, тішимось не перетішимось)))
Будемо робити ремонт в кухні – по плитку тільки до вас

 

Ярослав, 16.09.2015 08:42

В цілому непоганий магазин. Ціни на деякі позиції відрізняли від конкурентів на 20 відсотків в меншу сторону. В магазині у Пасіках сподобалося працювати з продавцем на ім'я Назар - справив враження професійного продавця який хоче допомогти а не впарити. На жаль мені здається там не всі такі

 

Любомир, 10.09.2015 09:11

Тривалий час обирали плитку. Здавалось би магазинів відповідних багато, асортимент широкий, але щось обрати на свій смак ніяк не вдавалось. Аж тут на якійсь маршрутці побачив рекламу нового магазину в Івано-Франківську. Прийшов і був приємно здивований: простір, вибір, приємний персонал. Особливе дякую Юлі. Спокійна, врівноважена, ввічлива і дуже терпляча Допомогла у виборі, порадила гарну мозаїку, правильно все розрахувала. Бажаю і в подальшому тримати такий рівень обслуговування!

 
 

Залишіть свій відгук

Adding an entry to the guestbook