Ваші відгуки

Ваші відгуки

Displaying results 46 to 50 out of 98
 

Василь, 13.03.2017 19:22

Дякуємо працівникам за обслуговування,кваліфікований персонал,особливо дизайнер,яка відповідає займаній посаді!!!дякуємо!!!

 

Ирина, 12.12.2016 21:33

Большое спасибо вашему магазину! Очень приятный и вежливый персонал! Спасибо за вашу работу, вы на высоте. Спасибо за скидки постоянным покупателям и терпение. Большая благодарность консультантам Максиму и Владимиру за их помощь в возврате и замене товара. А также дизайнерам за их работу. Желаю сети магазинов дальнейшего процветания поддерживать уровень сервиса.

 

Наталія Шульж, 05.12.2016 17:52

Сьогодні я вкотре здійснила покупку у Лео кераміці. Як і зазвичай, обрала магазин, що знаходиться у м. Львів, по вул. Городоцькій 172. І спробую пояснити, чому я купую саме у Лео Кераміці, і саме в цьому магазині.
Тут надзвичайно уважний і ввічливий персонал, скажу більше, працівники - справжні фахівці своєї справи. Висловлюю вдячність керівнику магазину - пані Роксолані за лояльність до клієнтів. Також вдячна менеджеру Чепурко Володимиру за вкотре надану якісну консультацію та допомогу у всіх питаннях, а також за приємний бонус у вигляді новорічної знижки для постійного клієнта. Дякую також дизайнеру Лотоцькій Марії за приділений час, гарні поради, терпіння і ввічливість ;). Бажаю всьому колективу Лео кераміки, що на вул. Городоцька, багато задоволених клієнтів, успішних продажів і кар'єрного зростання.

 

Ирина, 08.09.2016 15:09

Добрый день!Хочу поблагодарить коллектив сотрудников магазина в г.Ивано-Франковск,аособенно дизайнера Светлану
за творческое отношение к своей работе, энтузиазм, открытость и доброжелательность!!

 

Лина, 02.09.2016 11:36

Открытие магазина в Киеве на ул.Глыбочицкая 53 прошло на ура. Мвгазин просто супер все очень красиво и пафосно . Вве сделано со вкусом

 
 

Залишіть свій відгук

Adding an entry to the guestbook