Трековий світильник ATL1 18W-930-S6-B (33131), Kanlux
Наявність уточнюйте
Додати у список побажань
Артикул: Kanlux_33131
Колекція: ATL1
Бренд:
Країна: Польща
Упаковка: 1 шт
шт
Всього упаковок: 0
Дізнайтесь знижку %
Категорії
Характеристики
Характеристики
Тип продукту:
Трекові світильники
Стиль продукту:
Модерн
Бренд:
Kanlux
Колекція:
ATL1
Тип приміщення:
Магазин / Офіс / Ресторан/Кафе/Бар
Країна походження:
Польща
Тип монтажу:
Трек
Колір основи:
Чорний
Матеріал плафонів, підвісок:
Пластик
Матеріал основи:
Метал
Колір плафонів, підвісок:
Чорний
Потужність джерела світла max:
18 W
Лампа в комплекті:
Так
Джерело світла:
LED модуль
Потужність світильника:
від 10 W до 25 W