logo-mobile-leoceramika
UA RU
0
cart cart 0

Рейтинг брендів сантехніки: обговорення найкращих виробників на ринку

 • Рейтинг брендів сантехніки: обговорення найкращих виробників на ринку - Зображення

Коли мова йде про те, яка найкраща сантехніка, бренди – один із ключових критеріїв вибору. Сантехніка стає все важливішою складовою при облаштуванні ванних кімнат, кухонь та інших приміщень. Вибір найкращого бренду може визначити якість та зручність експлуатації сантехніки. У цій статті розглянемо найпопулярніші та найкращі бренди сантехніки на сучасному ринку.

Найбільші виробники сантехніки: загальний огляд 

Світові бренди сантехніки в розрізі країн мають такі відмінності:

 • Іспанія – іспанські компанії стали популярними завдяки стильним дизайнам та високій якості сантехніки. Вони часто використовують інноваційні технології та надійні матеріали, що робить їх продукцію зручною, ергономічною та довговічною. Кращі бренди з сантехніки – Geberit, Oli, Roca, Sanycces;
 • Італія – тут представлені переважно бренди сантехніки преміум класу. Італійська сантехніка славиться своїм елегантним дизайном та високою якістю виготовлення. Виробники з Італії відомі своєю майстерністю та використанням передових технологій. Приклади торгових марок – Stilhaus, Scarabeo, Nobili, Fima, Cielo;
 • Німеччина – німецькі бренди сантехніки відомі своєю надійністю, функціональністю та ефективністю. Вони використовують інноваційні рішення та високоякісні матеріали.  Часто це елітні товари. Основні фірми виробники сантехніки – це Hansgrohe, Grohe, Kludi;
 • Польща – польські виробники сантехніки, такі як Koło та Cersanit, відомі своєю доступністю та гармонійним поєднанням ціни та якості. Вони пропонують широкий асортимент продукції для різних смаків та потреб; 
 • Туреччина – турецькі бренди (наприклад, VitrA та E.C.A.), славляться своїм сучасним дизайном та передовими технологіями. Вони пропонують високоякісні продукти з урахуванням сучасних тенденцій у дизайні;
 • Україна – у нашій країні також є чудові виробники сантехніки. Українські виробники сантехніки Kolo, Аква Родос, Miraggio відомі своєю надійністю та доступністю. Вони пропонують широкий вибір продукції з урахуванням потреб клієнтів на внутрішньому ринку. І вартість  продукції від виробника з України дійсно доступна. 

Кожна з цих країн має свої сильні сторони у виробництві сантехніки, і вибір найкращого бренду може залежати від ваших власних уподобань, бюджету та потреб. 

https://www.cersanit.com/gfx/opoczno/_thumbs/ua-ua/cersanitlinkislider/63/1/crea_metemorphoses_v3_bathroom_1_contemporary_mp,sISS6mmkqlrZqcjaWqSZ.jpg

Топ виробників сантехніки: як складався рейтинг?

Обираючи найкращі виробники сантехніки, рейтинг ми формували на основі низки об’єктивних критеріїв:

 • широта асортименту;
 • сертифікація продукції, наявність гарантій якості;
 • функціональність, впровадження інноваційних технологій та функцій;
 • матеріали;
 • різноманітність дизайну та стилю виробів;
 • вартість;
 • доступність на українському ринку. 

Обрати бренди сантехніки нам допомогли експерти, яких ми попросили оцінити ТМ за названими вище параметри, та наші покупці. При складанні ТОП ми враховували частоту покупок продукції конкретних компаній та відгуки на товари на нашому сайті.

https://aquada.com.ua/media/fb/uploads/2021/01/19/img_4434-1024x768.jpg

Рейтинг брендів сантехніки 

При виборі сантехніки для будь-якого проєкту будівництва або ремонту одним із ключових аспектів є вибір надійного та якісного виробника. Рівень комфорту, функціональність та тривалість експлуатації залежать від виробника. Перейдемо до огляду і розглянемо ТОП-5 брендів сантехніки.

5 місце. KOLO

На останньому, але не менш важливому місці – KOLO, польський бренд, який відомий своєю продукцією високої якості та естетичним дизайном. Вироби KOLO відрізняються надійністю та функціональністю, що робить їх популярними серед споживачів у багатьох країнах

4 місце. Grohe

Четверте місце у рейтингу займає Grohe, німецький бренд, який славиться своїми передовими технологіями та стильним дизайном. Вироби Grohe відомі своєю надійністю та високою якістю, що робить їх популярними серед професіоналів та споживачів.

3 місце. Cersanit

Третє місце у нашому рейтингу займає Cersanit, польський бренд, який володіє широким асортиментом сантехніки для будь-яких потреб і бюджетів. Виробки Cersanit відомі своєю доступністю та гарним співвідношенням ціни та якості, що робить їх популярними серед широкого кола споживачів.

2 місце. Villeroy & Boch

На другому місці – Villeroy & Boch, німецький бренд з довгою історією і бездоганною репутацією. Вироби цього виробника відрізняються елегантним дизайном, високою якістю матеріалів та функціональністю. Від ванних кімнат до кухонь, продукція Villeroy & Boch завжди вражає своїх споживачів.

1 місце. Geberit

На першому місці нашого рейтингу – Geberit, який вважається одним з лідерів у сфері сантехніки. Цей швейцарський бренд відомий своєю високоякісною продукцією, інноваційними технологіями та надійністю. Вироби Geberit використовуються у багатьох проєктах будівництва та ремонту як у приватних, так і у комерційних об'єктах.

У світі сантехніки існують багато інших виробників, які вирізняються своєю надійністю, якістю та інноваційними рішеннями. Вони заслуговують на вашу увагу при виборі сантехніки для вашого будинку або проєкту будівництва.

https://homemarket.ua/tmp/trumb/bc/3d5/bc3d5f82a7136113d60d2c6a290b2420.jpg

Чи завжди варто обирати провідні виробники сантехніки?

Ні. В першу чергу потрібно звертати увагу на конкретний вибір виробника сантехніки, а не на назву торгової марки. Звісно, вибір європейських виробників, особливо преміум класу, дає певні гарантії якості. Але часто якісні, ергономічні варіанти з авторським дизайном пропонують далеко не найбільші та не найвідоміші компанії.


Найкращі бренди сантехніки в інтернет-магазині «Лео Кераміка»

В інтернет-магазині Leo Ceramika сантехніка найкращих виробників представлена у величезному асортименті. У нас ви можете купити українську, італійську, іспанську, турецьку, чеську і німецьку продукцію. Ви можете замовити одразу всю сантехніку для своєї квартири – ванни, унітази, змішувачі, раковини та аксесуари. З більшістю виробників ми співпрацюємо напряму, без посередників, а тому можемо гарантувати якість, оригінальність і демократичні ціни. Є доставка по Україні.

facebook