logo-mobile-leoceramika

Сантехніка Grohe: історія, якість та інновації

 • Сантехніка Grohe: історія, якість та інновації - Зображення

Grohe - один з найбільш відомих брендів сантехніки, який здійснює виробництво продукції для ванної кімнати та дому. Компанія була заснована в 1936 році в Німеччині і з того часу стала лідером у своїй галузі. У цій статті ми розглянемо історію бренду, якість продукції, асортимент продукції та новітні технології, які використовує компанія для створення якісних товарів. Також ви дізнаєтесь, яка сантехніка Grohe сьогодні в тренді та отримує позитивні відгуки від наших клієнтів.

Історія бренду Grohe

Grohe була заснована у 1936 році братами Фріцем та Ернстом Гроте в Німеччині. Початково компанія виготовляла водопостачальну арматуру, але згодом почала виробляти сантехніку для ванної кімнати та кухні. Зараз Grohe - це міжнародна компанія зі штаб-квартирою в Німеччині, яка володіє філіями в багатьох країнах світу.

Якість продукції

Принцип виробництва продукції Grohe полягає у використанні найкращих матеріалів та сучасних технологій. Кожен виріб проходить жорсткий контроль якості, що забезпечує високу якість продукції та надійність в експлуатації.

Однією з переваг продукції є її довговічність та стійкість до корозії. Компанія використовує нержавіючу сталь та хром для створення своїх виробів, що забезпечує їхню довговічність та стійкість до корозії. Уся сантехніка Grohe для ванної кімнати, кухні служитиме вам протягом багатьох років, не втрачаючи первісного зовнішнього вигляду.

Сантехніка Grohe: асортимент продукції

Компанія Grohe пропонує широкий асортимент продукції для ванної кімнати та дому, який включає в себе крани, душові системи, ванни, унітази, раковини та багато іншого. На найбільш популярних позиціях зупинимося детальніше:

 1. Змішувачі Grohe - це високоякісні вироби, які відрізняються не тільки стильним дизайном, але і високим рівнем комфорту в експлуатації. Крани мають різні характеристики, наприклад, можуть бути з одним або двома ручками, з автоматичним переключенням з душу на кран і навпаки, з регулюванням температури води та іншими функціями.
 2. Душові системи Grohe - це вироби, які забезпечують максимальний комфорт в експлуатації та можуть бути встановлені як у квартирах, так і в приватних будинкаа також готелях, приватних клініках, салонах Душові набори мають різні функції, такі як масаж, зміна типу струменя води тощо.
 3. Ванни Grohe - це високоякісні вироби з використанням різних матеріалів, наприклад, акрилу. Акрилові ванни мають багато переваг, таких як легкість, простота в монтажі та довговічність. Ванни можуть бути різних розмірів та форм, що дозволяє підібрати варіант під будь-який інтер'єр.
 4. Унітази, біде та раковини Grohe - це вироби, які відрізняються стильним дизайном та високою якістю. Унітази мають різні функції, такі як система змиву з регулюванням води та інші.
 5. Інсталяційні системи, які є ідеальним доповненням до продуктів Grohe та забезпечують максимальний рівень комфорту та безпеки при експлуатації.

Технології та інновації

Компанія Grohe постійно працює над вдосконаленням своїх продуктів та розробкою нових технологій. Завдяки цьому сантехніка для дому Grohe – це дійсно інноваційна техніка, яка робить ваше життя комфортним. Розглянемо деякі технології більш детально:

 • Однією з найбільш інноваційних технологій є система SmartControl, яка дозволяє регулювати температуру води та інші параметри за допомогою сенсорів.
 • Ще однією інновацією є система DreamSpray, яка забезпечує рівномірний розподіл струменів води на всю поверхню тіла під час приймання душу. Ця система забезпечує максимальний комфорт та задоволення під час користування душем.
 • Компанія Grohe також використовує інші новітні технології, такі як EcoJoy, яка дозволяє заощаджувати воду, та SilkMove, яка забезпечує максимальну точність та комфорт при регулюванні кранів.

Сантехніка Grohe: переваги

Переваги сантехніки Grohe можна перерахувати такими пунктами:

 1. Висока якість та надійність – уся сантехніка Grohe для ванної кімнати, кухні виготовляється за використанням найсучасніших технологій виробництва та контролю якості, що забезпечує максимальну надійність та довговічність виробів.
 2. Стильний дизайн - продукція Grohe має сучасний та стильний дизайн, що відповідає останнім тенденціям в сфері дизайну інтер'єру.
 3. Широкий асортимент продукції - компанія Grohe пропонує широкий вибір сантехніки для ванної кімнати та дому, що дозволяє знайти відповідний варіант для будь-якої потреби.
 4. Використання найсучасніших технологій - компанія використовує новітні технології для створення своїх виробів, тому користувачі отримують максимальний комфорт та безпеку при експлуатації.
 5. Екологічність - продукція Grohe виготовляється з використанням екологічно чистих матеріалів, що робить її безпечною для здоров'я та довкілля.
 6. Легкий монтаж та підключення - багато продуктів Grohe мають просту конструкцію та легко монтуються та під’єднуються до системи водопостачання.
 7. Виправдана ціна - сантехніка для дому Grohe не коштує дешево, проте вартість повністю виправдана якістю та тривалим терміном експлуатації.

Де купити сантехніку Grohe?

Сантехніку Grohe можна купити в спеціалізованих магазинах, а також в інтернет-магазинах. В інтернет-магазинах зазвичай можна знайти товари Grohe за недорогою ціною та з доставкою по всій країні (Львів, Київ, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Вінниця).

Якщо ви шукаєте, де купити сантехніку Grohe в Україні, звертайтеся у наш магазин «Лео Кераміка». У каталозі знайдете великий асортимент продукції Grohe за доступними цінами та з доставкою по всій Україні. Крім того, ви завжди можете скористатися послугами консультантів, прочитати відгуки покупців, що суттєво спростить вибір потрібної сантехніки.

Висновок

Сантехніка Grohe - це високоякісна та надійна продукція для ванної кімнати та дому, яка відповідає найвищим стандартам якості та дизайну. Компанія Grohe використовує найсучасніші технології для створення своїх виробів та забезпечує їх довговічність та стійкість до корозії. Асортимент продукції Grohe дуже широкий та включає в себе крани, душові системи, ванни, унітази та раковини.

facebook