logo-mobile-leoceramika

Кращі виробники акрилових ванн

 • Кращі виробники акрилових ванн - Зображення

Акрилові ванни є популярним вибором серед багатьох людей завдяки своїй легкості, міцності та естетичному вигляду. Вони виготовляються з високоякісного акрилу, який забезпечує довговічність та стійкість до пошкоджень. Також акрилові ванни зберігають температуру води довше, що дозволяє більш тривалий час насолоджуватися теплою ванною. Крім того, акрил є простим у догляді матеріалом, легко чиститься, що робить їх практичним вибором для будь-якої ванної кімнати. Проте, якщо ви збираєтеся купити акрилову ванну, важливо знати, які кращі виробники акрилових ванн. У цій статті ми розглянемо ТОП-5 кращих та дізнаємось про переваги та недоліки їхньої продукції.

Переваги використання акрилових ванн

Перед тим, як з’ясувати, який виробник акрилових ванн є найкращим, важливо знати, що саме робить їх настільки популярними. Акрилові ванни мають багато переваг у порівнянні з іншими матеріалами. Розглянемо найвагоміші з них:

 1. Легкість. Акрилові ванни значно легші за вагою, ніж ванни, виготовлені з чавуну або сталі. Це робить їх легкими для транспортування та встановлення, а також полегшує процес очищення і догляду.
 2. Міцність. Хоча акрилові ванни легші за вагою, вони досить міцні та витривалі. Акрил, з якого виготовлені ці ванни, є дуже стійким до ударів і подряпин, що забезпечує довгий термін експлуатації.
 3. Різноманітність дизайну. Акрилові ванни доступні в широкому асортименті дизайнів та розмірів, що дозволяє підібрати ванну, яка відповідає потребам і стилю будь-якої ванної кімнати. Вони також доступні в різних кольорах, що дає змогу вам легко зіграти зі стилем ванної кімнати.
 4. Збереження тепла. Кращі виробники акрилових ванн пропонують продукти, які дуже добре зберігають тепло, що робить їх ефективними для використання в кімнатах з низькою температурою або в країнах з холодним кліматом. Це допомагає знизити витрати на опалення, оскільки вода довше залишатиметься гарячою.
 5. Легкість очищення. Оскільки акрил не вбирає вологу, ванни з цього матеріалу досить легко чистити. Проте не варто використовувати мийні засоби з абразивними частинками, які легко можуть пошкодити покриття сантехніки.

Таким чином, не дивно, що акрилові ванни є найпопулярнішими на ринку сантехніки. Це чудове поєднання якості, довговічності та водночас доступної вартості. Саме тому усі виробники у своїх каталогах пропонують продукцію з акрилу. Асортимент настільки широкий, що інколи важко визначитись, який виробник акрилових ванн заслуговує вашої уваги. Саме тому ми підібрали найпопулярніші бренди на ринку України.

ТОП-5 кращих виробників акрилових ванн

 1. Ravak є чеським брендом, який пропонує ванни з високоякісного акрилу та альтернативних матеріалів, таких як камінь та композит. Вони відомі своїм ергономічним дизайном та функціональними можливостями, включаючи гідромасаж та електронне керування. Саме цей бренд очолює рейтинг «кращі виробники акрилових ванн». Серед мінусів можна виділити вищу вартість сантехніки, проте вона повністю виправдана високою якістю та тривалим терміном експлуатації.
 2. Cersanit - польський бренд, який пропонує широкий вибір акрилових ванн з різними формами та розмірами. Вони використовують високоякісний акрил, що забезпечує міцність та довговічність продукту. Це, мабуть, найпопулярніший виробник акрилових ванн в Україні.
 3. Radaway - це ще один польський бренд, відомий своїми інноваційними технологіями та ергономічним дизайном. Вони пропонують великий вибір акрилових ванн, включаючи гідромасажні та аеромасажні варіанти.
 4. Kolo - це бренд з Польщі, що виробляє акрилові ванни з високоякісного матеріалу. Вони відомі своїм функціональним дизайном, що дозволяє підібрати відповідну модель для будь-якого інтер'єру.
 5. Roca - іспанський бренд, який виготовляє ванни з високоякісного акрилу. Зарекомендували себе на ринку сантехніки сучасним дизайном та функціональними можливостями.

Таким чином, вибір бренду залежить від багатьох чинників, включаючи бюджет, особливості та вимоги до дизайну. Необхідно врахувати також вартість транспортування та монтажу, які можуть варіюватися в залежності від місця розташування виробника.

Якщо потрібна акрилова ванна, виробник – це не єдиний критерій вибору. Окрім цього, слід звернути увагу на технічні характеристики кожного продукту, такі як міцність та довговічність матеріалу, наявність додаткових функцій, наприклад гідромасажу та аеромасажу, та можливість встановлення різних систем керування. Важливими є й розміри та форма ванни, які повинні відповідати розмірам та характеристикам ванної кімнати.

Зрештою найкращий виробник акрилових ванн для кожного буде різним. Однак, Ravak, Cersanit, Radaway, Kolo та Roca - це виробники, які відомі своєю якістю, довговічністю та функціональністю, тому можуть бути хорошими варіантами при виборі акрилової ванни.

Висновки

Акрилові ванни стали дуже популярними завдяки своїй міцності, легкості та широкому вибору дизайнів. Кращі виробники акрилових ванн, такі як Ravak, Cersanit, Radaway, Kolo та Roca, пропонують ванни з високоякісного акрилу та інших матеріалів, з різними функціональними можливостями та дизайном.

При виборі кращого виробника акрилових ванн слід враховувати багато факторів, включаючи бюджет, особливості ванної кімнати, технічні характеристики продукту та вимоги до дизайну. У каталозі магазину «Лео Кераміка» ми пропонуємо лише товари перевірених виробників, які відповідають сучасним нормам та стандартам, отримують лише позитивні відгуки наших клієнтів. Ваша думка є дуже важливою для вас.

facebook