logo-mobile-leoceramika
UA RU
0
cart cart 0

Літній стиль: облаштовуємо терасу керамічною плиткою від Leo Ceramika

 • Літній стиль: облаштовуємо терасу керамічною плиткою від Leo Ceramika - Зображення

Підлога на терасі з плитки – це практичний, естетичний і довговічний вибір для облаштування зовнішнього простору. Такий варіант має безліч переваг, які варто врахувати при розгляді варіантів облаштування тераси. З керамікою ви зможете із невеликим бюджетом створити майданчик, на якому зможете насолоджуватись теплими днями, працювати у комфортній атмосфері та відпочивати від буденних справ. І зробити це досить просто! Головне – правильно обрати матеріали. Розглянемо, яку плитку краще покласти на терасу.

Стильна і простора тераса – ідеальне місце для роботи та відпочинку влітку

Приваблива літня тераса створює ідеальну атмосферу для роботи та відпочинку влітку. Затишне середовище тераси надихає на продуктивність, дозволяючи працювати або творити на свіжому повітрі. Водночас її комфортний дизайн і зручні меблі створюють ідеальні умови для відпочинку, відчуття затишку та насолоди природою. Це місце, де можна поєднати корисну працю з відпочинком, насолоджуючись літніми днями та вечорами.

Тераса з керамограніту: головні переваги

Перш ніж вивчити, як вибрати керамічну плитку для тераси, розглянемо ключові її переваги. Серед плюсів особливого значення набувають:

 • міцність. Керамограніт та кераміка стійкі до впливу навколишнього середовища, включаючи вологу, температурні коливання та механічні навантаження;
 • стійкість до зношування. Керамограніт відмінно переносить великі навантаження і не втрачає своєї структурної цілісності протягом тривалого періоду експлуатації;
 • легкість догляду. Поверхня керамічної плитки  легко миється водою та м'яким мийним засобом. Вона не вимагає спеціального догляду або обробки для підтримання свого вигляду;
 • стійкість до вогню та морозостійкість. Цей матеріал не піддатливий до впливу вогню, а також має високу міцність при низьких температурах, що робить його ідеальним вибором для зовнішніх конструкцій.

Загалом, тераса з керамограніту є надійним, довговічним і естетично привабливим рішенням для вашого зовнішнього простору. 

Яка плитка краще для тераси за стилем та дизайном?

Яка плитка для тераси ідеально пасуватиме за зовнішнім виглядом – питання досить суб’єктивне. Вибір плитки для тераси залежить від ваших вподобань, стилю вашого простору та його функціональних потреб. Однак деякі популярні варіанти, які можуть підійти для багатьох стилів та дизайнів терас:

 • дерев'яна плитка імітує природну деревину, створюючи теплий та затишний вигляд. Вона виготовлена з кераміки або композитних матеріалів, які забезпечують міцність та стійкість до погодних умов;
 • з імітацією під камінь чи граніт – надає терасі природний вигляд та відчуття, ідеально поєднуючись з природним ландшафтом;
 • мозаїчна плитка – це стильний варіант, який дозволяє створювати складні та оригінальні візерунки на терасі. 

Перед вибором плитки важливо враховувати естетичні вподобання, погодні умови в вашому регіоні та технічні вимоги до матеріалу, такі як міцність та стійкість до зношування.

Яку плитку покласти на відкритій терасі: огляд технічних характеристик

Визначаючи, як вибрати плитку для тераси, потрібно в першу чергу орієнтуватись на об’єктивні технічні характеристики. Вони включають:

 • тип – клінкерна, керамічна морозостійка підлогова, кахель, керамограніт. Клінкерна плитка виготовляється з вогнестійкого глиняного матеріалу, що робить її дуже міцною та стійкою до впливу погодних умов. Керамограніт, найчастіше виготовлений з керамічного порошку, відрізняється високою міцністю та стійкістю до зносу. Кахель та кераміка у коридор та для тераси можуть мати схожі властивості, проте кахель частіше використовується для декоративних цілей, а кераміка може бути більш різноманітною у стилі та дизайні;
 • міцність і стійкість до навантажень. Вулична плитка має витримувати тиск, удари та навантаження. Міцність плитки зазвичай вимірюється в N/mm²;
 • морозостійкість. Плитка для відкритої тераси має бути стійкою до перепадів температур. Ця характеристика позначається числом, яке вказує на температуру, при якій плитка залишається стійкою до морозу;
 • стійкість до ковзання. Плитка для підлоги для ґанку обов’язково має бути нековзна, щоб уникнути можливих нещасних випадків через ковзання на мокрій поверхні. Коефіцієнт ковзання (COF) повинен бути відповідно високим.
 • стійкість до вологи та зносу. Вулична плитка повинна бути стійкою до впливу вологи, дощу, снігу та зносу. Важливо враховувати, що вона зможе витримувати екстремальні погодні умови без зміни своєї структури або кольору;
 • кольоростійкість. Облицювальна плитка повинна мати стійкість до вигорання на сонці, щоб зберігати свій колір та вигляд протягом тривалого часу.

Зверніться до технічних характеристик виробника та консультуйтеся з фахівцем для вибору плитки у веранду та для вуличної тераси, яка найкраще відповідає вашим потребам та умовам експлуатації. 

Як укласти плитку на терасі: кілька експертних порад 

При укладанні терасної плитки слід дотримуватися кількох експертних порад:

 1. Підготуйте поверхню, вона має бути рівною, чистою і сухою перед укладанням плитки. Видаліть будь-які вирви, виправте нерівності та переконайтеся, що поверхня вільна від пилу та інших забруднень.
 2. Оберіть клей, який підходить для умов вашої тераси та типу плитки. Для зовнішніх просторів рекомендується використовувати клей з високою міцністю та стійкістю до води.
 3. Встановлюйте плитку відповідно до шаблону, щоб забезпечити рівномірний розподіл і красивий вигляд. Використовуйте підкладки для досягнення рівної товщини швів.
 4. Після завершення укладання плитки застосуйте герметизатор для захисту швів від води та забруднень. Це підвищить тривалість експлуатації та збереже естетичний вигляд тераси.
 5. Дайте достатній час для висихання клею та герметизатора перед використанням тераси. Дотримуйтесь рекомендацій виробника для оптимальних термінів висихання.

Дотримання цих порад допоможе забезпечити професійне та довговічне укладання плитки на вашій терасі.

Обирайте ідеальну плитку в інтернет-магазині Leo Ceramika

Тепер ви знаєте, яку плитку вибрати для тераси. Справа за дрібницями – потрібно її купити на вигідних умовах. Вам допоможе у цьому інтернет-магазин Leo Ceramika. У нас ви можете замовити в асортименті керамограніт у коридор та для вуличної тераси, клінкерну фасадну та облицювальну плитку на підлогу від найвідоміших брендів. У нас демократичні ціни. Вартість нижча за середню по ринку, бо «Лео Кераміка» - це величезний магазин, і ми з більшістю виробників співпрацюємо напряму, без посередників. Надаються офіційні гарантії якості. Доставка діє по всій Україні. 

facebook