![](https://assets.leoceramika.com/img/logo-leoceramica.png)
Майстер-класи в Харкові
Ділимося фотоспогадами з майстер-класів у Харкові від дизайнерів-архітекторів Ольги Клейтман і Тетяни Дрюкової!
Разом ми дізналися більше про сучасні тренди, креативний підхід і надихнулися на нові проекти. Тішимося кожній зустрічі з гуру у сфері якісного ремонту.
Дякуємо за неймовірну атмосферу!
Разом ми дізналися більше про сучасні тренди, креативний підхід і надихнулися на нові проекти. Тішимося кожній зустрічі з гуру у сфері якісного ремонту.
Дякуємо за неймовірну атмосферу!
![](http://assets.leoceramika.com/assets/global/upload/images/19.jpg)
![](http://assets.leoceramika.com/assets/global/upload/images/27.jpg)
![](http://assets.leoceramika.com/assets/global/upload/images/40.jpg)
![](http://assets.leoceramika.com/assets/global/upload/images/52.jpg)
![](http://assets.leoceramika.com/assets/global/upload/images/67.jpg)
![](http://assets.leoceramika.com/assets/global/upload/images/76(1).jpg)
![](http://assets.leoceramika.com/assets/global/upload/images/121.jpg)
![](http://assets.leoceramika.com/assets/global/upload/images/145.jpg)
![](http://assets.leoceramika.com/assets/global/upload/images/140.jpg)
![](http://assets.leoceramika.com/assets/global/upload/images/42.jpg)
![](http://assets.leoceramika.com/assets/global/upload/images/178.jpg)
![](http://assets.leoceramika.com/assets/global/upload/images/185.jpg)
![](http://assets.leoceramika.com/assets/global/upload/images/172.jpg)
![](http://assets.leoceramika.com/assets/global/upload/images/187.jpg)