logo-mobile-leoceramika

Найпопулярніші бренди сантехніки на українському ринку: огляд та переваги продукції

 • Найпопулярніші бренди сантехніки на українському ринку: огляд та переваги продукції - Зображення

Обираючи сантехніку для свого дому, важливо звернути увагу на якість, надійність та зручність в експлуатації. Сьогодні на українському ринку пропонується велика кількість виробників сантехніки з різними характеристиками та ціновими категоріями. У даній статті ми розглянемо найпопулярніші бренди сантехніки на українському ринку, щоб допомогти вам зробити виважений вибір.

Найпопулярніші бренди сантехніки

Grohe

Grohe - один з найбільших виробників сантехніки в світі, який здобув свою популярність завдяки високій якості продукції та інноваційним технологіям. Бренд пропонує великий асортимент товарів, включаючи змішувачі, душові системи, ванни, унітази та інші сантехнічні вироби.

Одним з найбільш популярних продуктів Grohe є змішувачі для кухні та ванної кімнати. Ці змішувачі відрізняються високою функціональністю та довговічністю, що забезпечується застосуванням новітніх технологій та високоякісних матеріалів. Крім того, змішувачі Grohe мають привабливий дизайн та представлені в різних кольорах та стилях, щоб підійти до будь-якого інтер'єру.

Ось кілька переваг продукції Grohe:

 • Легке керування змішувачами, душовими наборами тощо.
 • Контроль температури та потоку.
 • Використання інноваційних технологій.
 • Сучасний дизайн.
 • Надійність та довговічність.
 • Легка установка.
 • Гарантія від виробника.

Cersanit

Бренд Cersanit - це польський виробник сантехніки. Мабуть, очолює найпопулярніші бренди сантехніки на ринку в Україні та в Східній Європі. Продукція Cersanit має високу якість та доступну ціну, що робить її популярною серед покупців.

Ось кілька переваг продукції Cersanit:

 1. Висока якість: продукція Cersanit виготовляється з високоякісних матеріалів, що забезпечує довговічність та надійність продукції.
 2. Широкий асортимент: Cersanit пропонує широкий асортимент сантехнічної продукції, включаючи унітази, змішувачі, ванни та інші вироби.
 3. Сучасний дизайн: продукція Cersanit має сучасний дизайн, який відповідає актуальним тенденціям та може виглядати гармонійно в будь-якому інтер'єрі.
 4. Екологічна чистота: продукція Cersanit має вбудовані технології для економії води та забезпечення екологічної чистоти.
 5. Доступна ціна: сантехніка Cersanit має доступну ціну, що робить її привабливою для покупців.
 6. Легка установка: встановлювати ванни, унітази, біде досить просто. Проте, не маючи навичок, краще звернутися до спеціалістів.

Kohler

Kohler- це ще один популярний бренд, який входить в ТОП виробників сантехніки. Він відомий своєю високоякісною продукцією та інноваційними технологіями. Компанія спеціалізується на виробництві унітазів, ванн та змішувачів, а також інших сантехнічних виробів.

Одним з ключових продуктів Kohler є сантехнічні унітази з технологією «AquaPiston», яка забезпечує потужну та ефективну зливну систему. Крім того, унітази Kohler мають сучасний дизайн та можуть бути обладнані функціями, такими як автоматичне відкривання кришки та зливу, що робить їх більш зручними та гігієнічними для використання.

Переваги:

 • Інноваційні технології.
 • Сучасний та ергономічний дизайн.
 • Висока якість.
 • Надійність та довговічність.
 • Широкий асортимент продукції.
 • Ергономічний дизайн.
 • Екологічна чистота.

TOTO

TOTO - це японський бренд сантехніки, який відомий своєю високоякісною продукцією та технологіями, що спрямовані на збереження води та забезпечення екологічної чистоти. Компанія пропонує широкий асортимент сантехніки, включаючи унітази, змішувачі, ванни та інші вироби.

Найбільш популярним продуктом TOTO є унітази з технологією «Tornado Flush», яка гарантує потужний та ефективний злив, що допомагає зберегти воду та забезпечити екологічність використання. Крім того, унітази TOTO мають сучасний дизайн та можуть бути обладнані різноманітними функціями.

Переваги:

 • Стильний дизайн.
 • Використання сучасних технологій.
 • Якісні матеріали виготовлення.
 • Наявність додаткового функціонала.

Duravit

Duravit - це ще один популярний бренд, якщо мова йде про кращі виробники сантехніки. Він спеціалізується на виробництві сантехнічних виробів високої якості з привабливим дизайном та інноваційними технологіями. В каталозі ви знайдете широкий асортимент продукції, включаючи унітази, ванни, змішувачі тощо.

Одним з ключових продуктів Duravit є сучасні унітази з технологією «SensoWash», яка забезпечує м'яку та гігієнічну очистку після відвідування унітаза.

Переваги:

 • Широкий асортимент.
 • Висока якість при порівняно доступній ціні.
 • Можливість підібрати модель під різні інтер’єрні рішення.
 • Використання сучасних технологій на виробництві.

KOLO

Цей бренд відомий своєю якістю та доступною ціновою політикою. KOLO пропонує широкий асортимент сантехнічних виробів, включаючи унітази, змішувачі, ванни та інші вироби. Компанія має декілька ліній продукції, включаючи економ, стандарт та преміум-клас. Саме тому потрапляє у наш список «ТОП брендів сантехніки».

Одним з основних продуктів KOLO є унітази з технологією «Quiet Close», яка забезпечує повільне та безшумне закривання кришки. Окрім унітазів, KOLO також пропонує купити змішувачі, серед яких можна виділити сучасну лінію «Venus», яка має оригінальний дизайн та високу якість. Змішувачі цієї лінії мають ергономічний ручку, яка забезпечує зручність та комфорт при використанні.

Ще одним популярним продуктом KOLO є ванни. Компанія пропонує ванни різних форм та розмірів, які можуть відповідати різним потребам та вимогам. Ванни KOLO мають сучасний дизайн та виготовляються з високоякісних матеріалів, а тому будуть служити вам протягом багатьох років.

Roca

Бренд Roca - це іспанський виробник сантехніки продукція з каталогу якісна, різноманітна, відповідає сучасним вимогам. Сантехніка Roca є популярною серед покупців з різних країн світу.

Чому Roca потрапляє у ТОП брендів сантехніки:

 1. Висока якість використаних під час виробництва матеріалів.
 2. Сучасний та унікальний дизайн.
 3. Гарантія на продукцію, що дає покупцеві додаткову впевненість в її якості та надійності.
 4. Індивідуальність та унікальність: сантехніка Roca має свій власний стиль та дизайн, який може задовольнити різні вимоги та смаки покупців.
facebook