logo-mobile-leoceramika
UA RU
0
cart cart 0

Поради з вибору рушникосушки: комфорт та стиль у ванній кімнаті

 • Поради з вибору рушникосушки: комфорт та стиль у ванній кімнаті - Зображення

Рушникосушарка – це пристрій, який призначений для сушіння рушників та інших текстильних виробів у ванній кімнаті. Вона забезпечує зручність, естетику та гігієнічність ванної кімнати, дозволяючи рушникам швидко висихати та залишатися сухими між використанням. У сучасних ванних кімнатах рушникосушка стала не лише практичним елементом, але й важливою деталлю дизайну, яка додає комфорту та стилю. Сушарка для рушників також використовується для обігріву ванної. Обираючи рушникосушку, важливо враховувати не лише її функціональність, але і її вплив на естетику інтер'єру. У цій статті детально розглянемо, як вибрати рушникосушку.

https://energywest.com.ua/image/catalog/Blogs/Pics%20to%20text/polotentsesushitel-vodyanoy_0001.jpg

Рушникосушка: види, їх особливості

Вибір найкращого типу рушникосушарки залежить від вашого бюджету, потреб в енергоефективності, доступності джерел опалення та особистих вподобань у дизайні та функціональності. Загалом можна виділити основні типи:

 • водяні – підключаються до системи опалення або гарячої води. Вода циркулює через внутрішні канали, нагрівається та передає тепло рушникам, що знаходяться на них;
 • електричні – підключаються безпосередньо до електричної мережі. Вони мають вбудований нагрівальний елемент (ТЕН), який нагріває поверхню рушникосушарки, що допомагає висушувати рушники;
 • водноелектричні, або комбіновані – поєднують в собі переваги обох типів, використовуючи як гарячу воду, так і електричний нагрівальний елемент. 

Яку рушникосушку вибрати – водяну або електричну? У обох варіантів є свої переваги. Кращий варіант залежить від ваших конкретних умов та вподобань. Якщо у вас вже є система опалення, можливо, водяна рушникосушарка буде ефективним та економічним рішенням. У разі відсутності доступу до системи опалення, електросушарка або її комбінований варіант можуть бути кращими виборами.

Також коротко відзначимо критерії, як вибрати електричну рушникосушку. При виборі електричної моделі важливо звернути увагу на потужність, розміри та наявність додаткових функцій, таких як терморегулятори або таймери, які забезпечують зручність у використанні. Якщо вас цікавить, як вибрати рушникосушку водяну, важливо врахувати її витрати гарячої води та продуктивність, яка забезпечить швидке та ефективне сушіння рушників у вологому середовищі ванної кімнати.

https://images.prom.ua/2636220412_w640_h640_elektricheskij-polotentsesushitel-flyme.jpg

Рушникосушки: які бувають за матеріалом? 

Рушникосушки можуть бути виготовлені з різних матеріалів, що впливає на їх зовнішній вигляд, ефективність та тривалість експлуатації. Ось декілька типових матеріалів, які використовуються для виготовлення рушникосушок:

 • нержавіюча сталь. Цей матеріал відомий своєю міцністю, стійкістю до корозії та легкістю у догляді. Рушникосушки з нержавіючої сталі мають сучасний та стильний вигляд.
 • хромована сталь. Відрізняються блискучим зовнішнім виглядом та дуже стійкі до корозії. Вони можуть бути привабливими додатками до ванної кімнати.
 • латунь. Рушникосушки з латуні часто використовуються для створення класичних та розкішних дизайнів. Латунь є міцним матеріалом і може мати високу стійкість до корозії;
 • біметалева – приміром, мідь та алюміній. 

Яка рушникосушка краще – нержавіюча сталь або латунь? Нержавіюча сталь відома своєю міцністю та стійкістю до корозії, що робить її ідеальним вибором для вологих середовищ у ванній. З іншого боку, рушникосушки з латуні відзначаються вишуканим зовнішнім виглядом та можуть додати розкіш до ванної кімнати, однак вони можуть бути трохи важчими та вимагати більшої уваги до догляду. Остаточний вибір між ними залежить від ваших особистих вподобань у дизайні та важливості факторів, таких як міцність та стійкість до корозії. При покупці додатково поцікавтесь, як вибрати рушникосушку з нержавіючої сталі, латуні. До кожного матеріалу висуваються свої вимоги.

https://termounion.ua/uploads/content/64654/big_products/-16239.jpg

Якої форми краще вибрати сушку для рушників? 

Вибір форми рушникосушарки може залежати від розміру та конфігурації вашої ванної кімнати, а також від ваших особистих вподобань у дизайні. Ось кілька типових форм рушникосушарок та їхні переваги:

 • вертикальна – ідеально підходять для вузьких або маленьких ванних кімнат, оскільки вони ефективно використовують простір стін. Зазвичай у вигляді сходів;
 • горизонтальна – встановлюються над ванною або поруч з нею. Вони надають зручний доступ до рушників та можуть виглядати якісно в кімнатах зі старовинним або класичним дизайном;
 • компактна або складна – використовуються в обмежених просторах, маленьких ванних кімнатах або гостьових туалетах. Компактна вузька рушникосушка, вибрати яку варто для маленької ванни, буде зазвичай мати меншу вартість. І це додаткова перевага.

Остаточний вибір форми залежить від особистих потреб та вподобань, а також від розміру та організації вашої ванної кімнати.

Як правильно вибрати рушникосушку за розміром? 

Правильний вибір розміру важливий для забезпечення її ефективності та зручності використання. Почніть з вимірювання вільного простору ванної кімнати, де ви плануєте встановити рушникосушку, враховуючи будь-які перешкоди або обмеження. Виберіть сушку, яка відповідає розмірам цього простору та забезпечує достатню кількість місця для сушіння ваших рушників. Врахуйте також кількість рушників, які ви плануєте використовувати.

Яка рушникосушка зручніше: загальні поради щодо вибору

Окрім того, потрібно звертати увагу на загальні критерії – вони допоможуть зрозуміти, яка рушникосушка найнадійніша та найбільш комфортна у використанні. При виборі рушникосушки важливо враховувати декілька факторів, щоб забезпечити максимальну зручність:

 • оберіть рушникосушку, яка відповідає розміру вашої ванної кімнати та забезпечує достатньо місця для сушіння рушників. Врахуйте доступну площу стін або підлоги для монтажу;
 • вибір між настінним або вільним монтажем залежить від вашого простору та вподобань. Вільно стоячі моделі можуть бути перенесені, що дозволяє змінювати їх розташування. Також враховуйте інші параметри установки – з нижнім, з бічним підключенням;
 • розгляньте функціональні можливості – з таймером, з терморегулятором;
 • переконайтеся, що рушникосушка відповідає всім безпечним стандартам та вимогам. Також врахуйте енергоефективність пристрою та його споживання електроенергії.

Монтаж сушки для рушників зазвичай можна виконати самостійно, без залучення спеціалістів. Перед монтажем важливо врахувати правильне розташування, щоб забезпечити зручний доступ до рушників та оптимальну ефективність сушіння.

Купити рушникосушарки в Лео Кераміка

Коли ви вже визначились, яка рушникосушка краще, ви можете її купити. І тут вам допоможе інтернет-магазин Leo Ceramika. У нас ви можете замовити сушарки для рушників у найбільшому асортименті – водяні, водноелектричні, електросушки. У нас представлений величезний асортимент якісної продукції, ціни демократичні. Ознайомитись із вибором та вартістю ви можете в каталозі просто зараз. Наші консультанти підкажуть, яка вам потрібна рушникосушка – яку фірму вибрати, тип за принципом дії, розміром, матеріалом. Є доставка по Україні.

facebook