facebook

#РемонтTravel - Керамічна плитка Terrazzo

Цього разу #РемонтTravel тримає всій курс на Венецію, адже оминути ультрамодний венеціанський terrazzo просто неможливо. А ви знали, що ця технологія бере свій початок ще у Давньому Римі? Навіть 500 років тому на віллах та в будинках аристократів по всій Італії можна було зустріти вишукану підлогу “терраццо” на основі мармурових уламків, каменю та граніту, що заливали цементом. Цей легендарний матеріал із задоволенням використовують і сьогодні: у житлових будинках, офісах, готелях, салонах краси та, звичайно, ресторанах та кафе.

Недаремно наші клієнти так часто зупиняють свій вибір на Elburg Ribe-SPR Antracita 80×80. По-перше, це дуже стильно, а, по-друге, цю текстуру легко комбінувати з однотонною базою та декорами. Також в наших магазинах можна знайти як класичне сіре чи бежеве terrazzo, так і оригінальні кольорові варіанти.

Ми допоможемо обрати керамограніт з імітацією традиційного terrazzo, який підкреслить ваші класичні уподобання. Або ж порадимо поексперементувати та зупинити свій вибір на сміливіших варіантах.

Колекція Straciatella від  Arcana Ceramika – це авангардний погляд на звичний нам “терраццо”. Справді освіжаючий та динамічний дизайн, що не залишає нікого байдужим. Саме така плитка стане родзинкою у вашому домі.

Здивуємо Вас ще дужче, адже маємо так багато декорів, що голова обертом. Проте на допомогу завжди прийдуть наші продавці-консультанти та допоможуть підібрати саме те, що вам потрібно!